czwartek, Listopad 15, 2018
Home > Firma > Jak wyróżnić się z tłumu?

Jak wyróżnić się z tłumu?

Dziś pragnienie bycia trendy jest niezwykle silne. Trendy jest przede wszystkim indywidualizm. Spersonalizowane produkty to najchętniej kupowane prezenty dla bliskich. Podkreślanie tego, co myślimy, w co wierzymy, jest dziś na topie – co do tego, chyba nikt z Was nie ma wątpliwości. Ale jak możemy w praktyce emanować sobą na ulicy, jeśli główne sklepy, w których kupujemy odzież, dodatki, to są sieciówki – w każdym mieście oferujące ten sam asortyment? Każdy może zakupić taką sama koszulkę, te same buty, ten sam szalik. Różnimy się sposobem łączenia dostępnych elementów, dopasowywaniem zestawów, czy podkreślaniem określonych części naszego stroju. Czy to nam wystarczy by wyróżnić się z tłumu?

Postawmy na nasze hasła!

shutterstock_529420873-1Wciąż szukamy czegoś własnego, czegoś dopasowanego do naszych osobistych potrzeb. To dlatego spędzamy długie godziny spacerując w dużych centrach handlowych. Liczymy, że w końcu natrafimy na spersonalizowany produkt, idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Te długie godziny poszukiwań możemy zamienić na przyjemne chwile z projektowaniem! Tak, dziś mamy taką możliwość, by samodzielnie projektować napisy, rysunki, jakie powinny pojawić się na naszych ubraniach. To świetne rozwiązanie dla osób, miłujących własne pomysły, nawet te najbardziej szalone! Dzięki nowoczesnym firmom, dysponującym zaawansowanymi drukarkami, rysującymi na materiałach, w przeciągu 3-5 dni roboczych, możemy dostać w pełni dopasowaną koszulkę czy bluzę, która z pewnością spełni nasze oczekiwania. Bez robienia zbędnych kilometrów w zatłoczonych centrach handlowych!

Sprawdziliśmy ofertę

Tak, znaleźliśmy czas, by przyjrzeć się ofercie sklepu gartees.pl – czyli miejsca stworzonego przez grupę młodych, prężnie działających twórców koszulek, kubków, poduszek i bluz z personalizowanymi napisami czy hasłami reklamowymi. Od paru lat pracują na rzecz umożliwienia każdemu z nas ubierania się zgodnego z naszym indywidualnym poczuciem estetyki. Na swojej stronie umieścili proste narzędzie do projektowania swoich ubrań, stworzyli szybki i prosty sposób (każdy go opanuje!), aby w przeciągu dosłownie kilku minut zaprojektować wymarzoną koszulkę. Efekty końcowe są co najmniej zadowalające 🙂 Koszulki wykonane są z bawełny 100%, łatwo można je wyprać, wyprasować, nie sprawiają problemów, a i przyjemnie się je nosi.

Jeśli i wy poszukujecie dla siebie odpowiedniego stroju – zajrzyjcie do grupy Gartees, oprócz koszulek tworzą świetne filmy Mikołajkowe – sprawdźcie ich fanpage na Facebooku!

9 myśli do “Jak wyróżnić się z tłumu?

  1. Ja lubię się wyróżniać z tłumu. Dzięki temu czuję się oryginalnie. Często noszę kolorowe ubrania, buty czy torebki. Nawet zdarza mi się nosić kolorowe włosy 🙂

  2. Ja umiem się wyróżnić z tłumu bez specjalnych koszulek czy kubków. Wystarczy wyglądać oryginalnie i nosić oryginalne ubrania. Jestem pewna, że takie rozwiązanie wielu osobom przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *