Firma

Handel suplementami diety B2B – jak wygląda taka praca?

• Zakładki: 65

Jesteś doświadczonym sprzedawcą, masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z przedstawicielami biznesów, a do tego odznaczasz się wiedzą o suplementach diety? Koniecznie przeczytaj artykuł i dowiedz się, na czym polega praca handlowca B2B z ofertą na suplementy diety. Zapraszamy!

Czym zajmuje się sprzedawca suplementów B2B?

Niech nie zmyli Cię dopisek „B2B” w nazwie stanowiska! Sprzedawca suplementów diety B2B to osoba zatrudniona na preferowanych przez siebie warunkach, również na umowę o pracę, wcielająca się w rolę pośrednika pomiędzy firmą, dla której pracuje, a innymi firmami. Handlowiec ma za zadanie nawiązywać współprace z firmami, przedsiębiorcami i influencerami chcącymi sprzedawać suplementy pod swoją marką, jednak niemającymi warunków do produkcji. Sprzedawca suplementów powinien potrafić zidentyfikować potrzeby i doradzić najkorzystniejsze rozwiązania.

Zadania handlowca suplementów B2B

Na stanowisku sprzedawcy suplementów diety B2B czekają Cię m.in.:

  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • ustalanie warunków współpracy,
  • podpisywanie umów i obowiązki administracyjne,
  • utrzymywanie kontaktów z partnerami: obecnymi i potencjalnymi.

Sprzedaż suplementów diety B2B – wymagania

Podstawą do pracy w handlu suplementami diety jest oczywiście znajomość tych środków: rodzajów, składników, form. W dalszej kolejności liczą się kompetencje miękkie takie jak komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu, zdolności perswazyjne, uprzejmość, pewność siebie, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, zdolność priorytetyzacji zadań, doskonała organizacja pracy. Warto też wykazać się doświadczeniem na takim samym lub podobnym stanowisku.

Praca w handlu suplementami diety B2B jest dla Ciebie? A może szukasz innego zajęcia zarobkowego? Oto oferty w sam raz dla Ciebie: praca Olsztyn!

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
9 wyświetleń

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *