Studia za granicą?

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 125
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:45

Studia za granicą?

Post autor: maksik »

Co myślicie o nauce za granicą? Np. w Anglii? Z tego co czytam na https://studiawanglii.pl/ jest wiele uczelni gdzie można podjąć naukę w UK. Czy ktoś może uczył się za granicą i może podzielić się opinią czy warto?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Studia za granicą?

Post autor: Tośka »

A czy warto Waszym zdaniem szukać pracy za granicą? Jak sądzicie? Widziałam ostatnio sporo ofert zatrudnienia w różnych państwach europejskich na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z Agencją Pracy Tymczasowej Poland Workforce, która pomaga taką pracę znaleźć?
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Studia za granicą?

Post autor: Emilka »

Akurat nie trzeba studiować za granicą aby otrzymać wartościową wiedzę i odpowiednie przygotowanie do zawodu. Są takie uczelnei jak WSB-nlu https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/studia-krakow która oferuje bogatą paletę kierunków - a studiować możemy w wymiarze dziennym jak i przez internet - nawet jesli przebywamy za granicą. Wykłady można odtwarzać w dowolnym i dogodnym dla siebie momencie. To dopiero nowoczesne i ciekawe rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
Majster
Posty: 58
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:03

Re: Studia za granicą?

Post autor: Majster »

Moim zdaniem w Polsce mamy bardzo dużo dobrych uczelni więc bez problemu można wybrać kierunek dla siebie. Jeśli interesuje Was np kierunek logistyka przedsiębiorstw to zerknijcie na stronę Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. W akademii można podjąć naukę na studiach I i II stopnia w trybie stacjonarnym lub zaocznym.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Studia za granicą?

Post autor: klasonia »

Można robić za granicą jasne. Ale u nas w kraju też nie brakuje dobrych uczelni i dobrych kierunków. Osobiście polecam grafikę komputerową http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa , ponieważ z tą specjalizacją bardzo łatwo znaleźć dobrze płatną pracę
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Studia za granicą?

Post autor: OlekS »

W mojej opinii natomiast zdecydowanie warto zwrócić uwagę na propozycje kierunków przygotowane przez - https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... opnia.html z pomocą, których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie obsługi, ciekawie przygotowane kierunki w zależności od potrzeb i oczywiście zainteresowania (bo najgorsze jest to kiedy podczas nauki i pracy ciągle się tym męczymy). Poza tym mają świetnych wykładowców i potrafią konkretnie przygotować do późniejszej pracy (nie tylko z samej teorii). Pozdrawiam i życzę podjęcia jak najlepszej dla siebie decyzji!
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Studia za granicą?

Post autor: klasonia »

A czemu zagranicą? U nas też są bardzo dobre uczelnie dające odpowiednie kwalifikacje. Mnie osobiści interesuje gospodarowanie nieruchomościami i bardzo chciałabym własnie ten kierunek ukończyć. A jakie są Wasze typy?
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Studia za granicą?

Post autor: szmek »

klasonia pisze: ↑30 wrz 2020, 15:48 A czemu zagranicą? U nas też są bardzo dobre uczelnie dające odpowiednie kwalifikacje. Mnie osobiści interesuje gospodarowanie nieruchomościami i bardzo chciałabym własnie ten kierunek ukończyć. A jakie są Wasze typy?
Też chcę iść do Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, z tym że raczej psychologia mnie interesuje. Zawsze byłam bardzo z ludźmi związana i czuję chęć niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Studia za granicą?

Post autor: obuska »

szmek pisze: ↑29 paź 2020, 18:18 Też chcę iść do Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, z tym że raczej psychologia mnie interesuje. Zawsze byłam bardzo z ludźmi związana i czuję chęć niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują
Studiuję na AEH psychoterapię i terapię seksualną. Oj uwierz mi, że naprawdę fajne są studia. Pierwszy rok może mocno teoretyczny, ale im dalej tym lepiej :)
płotka

Re: Studia za granicą?

Post autor: płotka »

obuska pisze: ↑23 lis 2020, 16:43 Studiuję na AEH psychoterapię i terapię seksualną. Oj uwierz mi, że naprawdę fajne są studia. Pierwszy rok może mocno teoretyczny, ale im dalej tym lepiej :)
O! Fajnie, że trafiłam na kogoś z psychologii. Powiedz mi jak wygląda sprawa z kursami dodatkowymi, czy są jakieś oferowane na uczelni?
tomuś

Re: Studia za granicą?

Post autor: tomuś »

A ja jestem za tym, aby studiować w Polsce. Przecież mamy tyle różnych ciekawych kierunków i uczelni, które można ukończyć ze świetnymi wynikami. Mój syn interesuje się takim kierunkiem, jak studia kierunek transport warszawa . Z takim zawodem chce łączyć swoją przyszłość.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Studia za granicą?

Post autor: obuska »

płotka pisze: ↑04 sty 2021, 21:42
obuska pisze: ↑23 lis 2020, 16:43 Studiuję na AEH psychoterapię i terapię seksualną. Oj uwierz mi, że naprawdę fajne są studia. Pierwszy rok może mocno teoretyczny, ale im dalej tym lepiej :)
O! Fajnie, że trafiłam na kogoś z psychologii. Powiedz mi jak wygląda sprawa z kursami dodatkowymi, czy są jakieś oferowane na uczelni?
Nie bardzo wiem o jakich szkoleniach mówisz... bo już program studiów zakłada wszelkie niezbędne zagadnienia by móc pracować w zawodzie. Oczywiście by zostać psychoterapeutą to należy dodatkowo zrobić 4-letni kurs by uzyskać certyfikat PTTPB

kompresor do przedmuchiwania rur
ODPOWIEDZ