Jaka apteka?

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Jaka apteka?

Post autor: Tomasz96 »

Co sądzicie o tym, by skorzystać z oferty sprawdzonych aptek internetowych? Moim zdaniem ma to ogromny sens, w szczególności jeśli chodzi o takie apteki jak https://www.apteka-leki.pl/ Warto zwrócić na to uwagę już dzisiaj i zastanowić się, jak może to wpłynąć na Wasze zdrowie.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Jaka apteka?

Post autor: Dale »

Ja zdecydowanie preferuję to rozwiązanie https://www.apteka-rozana.eu/kaszel-mokry.html . Zwłaszcza jeżeli chodzi właśnie o kaszel mokry. Sam kupiłem tam leki i są one po prostu efektywne. Zadziałały bardzo szybko i błyskawicznie pozbyłem się mojego problemu. Jak walczycie z podobnymi dolegliwościami to jak najbardziej polecam.
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Jaka apteka?

Post autor: Nestor »

Czy ktoś z Was może tkwi w biznesie aptecznym? Niedługo kończę studia farmaceutyczne i chciałabym wystartować jak najszybciej z własną apteką. Mam oczywiście różnych znajomych z tej branży, ale pomyślałam, że jak zapytam. Was tutaj to zawsze może czegoś więcej się dowiem. Chodzi mi konkretnie znajomość urządzeń aptecznych. Czy na przykład komory laminarne niezbędne są przy prowadzeniu internetowej apteki? Nie słyszałam, żeby ktoś zamawiał leki recepturowe online.
Dyła

Re: Jaka apteka?

Post autor: Dyła »

Tomasz96 pisze: ↑31 gru 2019, 0:42 Co sądzicie o tym, by skorzystać z oferty sprawdzonych aptek internetowych?
A ja podbijam wątek, bo przychodzę z fajną informacją, może ktoś z Was jeszcze o tym nie słyszał - w DOZie mają fajną promocję zniżkową dla seniorów. U nich osoby +60 mogą zrobić swoje zakupy "lekowe" 20% taniej, a to jest naprawdę sporo mając na uwadze ilość leków, jaką takie osoby kupują. Więc nie zawsze opłaca się przez internet.
źrenica

Re: Jaka apteka?

Post autor: źrenica »

Dyła pisze: ↑16 maja 2021, 15:47 A ja podbijam wątek, bo przychodzę z fajną informacją, może ktoś z Was jeszcze o tym nie słyszał - w DOZie mają fajną promocję zniżkową dla seniorów. U nich osoby +60 mogą zrobić swoje zakupy "lekowe" 20% taniej, a to jest naprawdę sporo mając na uwadze ilość leków, jaką takie osoby kupują. Więc nie zawsze opłaca się przez internet.
A trzeba spełnić jakieś konkretne warunki, poza tym, że ma się więcej niż sześćdziesiąt lat, żeby otrzymać tę zniżkę?
śliska

Re: Jaka apteka?

Post autor: śliska »

źrenica pisze: ↑26 maja 2021, 23:34
Dyła pisze: ↑16 maja 2021, 15:47 A ja podbijam wątek, bo przychodzę z fajną informacją, może ktoś z Was jeszcze o tym nie słyszał - w DOZie mają fajną promocję zniżkową dla seniorów. U nich osoby +60 mogą zrobić swoje zakupy "lekowe" 20% taniej, a to jest naprawdę sporo mając na uwadze ilość leków, jaką takie osoby kupują. Więc nie zawsze opłaca się przez internet.
A trzeba spełnić jakieś konkretne warunki, poza tym, że ma się więcej niż sześćdziesiąt lat, żeby otrzymać tę zniżkę?
Trzeba robić zakupy w aptece DOZ w godzinach 8:00-12:00 bo wtedy obowiązuje promocja.
ODPOWIEDZ