Praca dla budowlańca

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
tamyniec

Praca dla budowlańca

Post autor: tamyniec »

Witam. Mam spore doświadczenie w branży budowlanej, umiem naprawdę wiele, nawet sam dom swój stawiałem. Niestety nie jestem usatysfakcjonowany zarobkami w PL i zastanawiałem się nad wyjazdem za granicę. Co na ten temat sądzicie? Czy ktoś może pracuje tam i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami czy warto, co radzi , a czego nie?
numbaj

Re: Praca dla budowlańca

Post autor: numbaj »

Co prawda nie ja, ale kumpel z nimi współpracuje https://mesoworks.com/ i mówi że jest spoko. Robota w Holandii, on jest hydraulikiem ,ale generalnie oni tam potrzebują różnych fachowców do projektów. Trzeba mieć własną działalność, bo rozliczenie na faktury, ale to raczej nie problem, zwłaszcza że praca fajna, są perspektywy i kasa dobra

przewód hdmi 10m
marianna

Re: Praca dla budowlańca

Post autor: marianna »

Ciekawi mnie ogólnie, jak w budowie podejmuje się niektóre kroki. Dla przykładu widzę na przykład, że fajnie jest tworzyć odpowiednie kosztorysy budowlane. Stąd po prostu wiem, że będzie mi potrzebna licencja oprogramowania odpowiedniego. Mam nadzieję, że wiecie, jak to w sumie ma działać ?
Valior

Re: Praca dla budowlańca

Post autor: Valior »

Mogę potwierdzić słowa @numbaj, Mesoworks to znany wykonawca z Polski działający na zachodzie. Sam mam znajomych, którzy podjęli się współpracy i bardzo dobrze na tym wyszli. No na pewno lepiej niż u nas w kraju
ODPOWIEDZ