mieszkanie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Juruś82131

mieszkanie

Post autor: Juruś82131 »

Hej, zamierzacie kupić mieszkanie ale nie wiecie od którego dewelopera warto kupić? Na stronie http://orion.lublin.pl/ znajdziecie sporo ofert mieszkaniowych od dewelopera w Lublinie. Korzystaliście kiedyś z usług deweloperskich?
Oluś23

Re: mieszkanie

Post autor: Oluś23 »

Przy kupnie mieszkania warto zadbać też o dobrego notariusza. Dzięki temu wszystko odbędzie się bezpieczniej. Poszukaj sobie jakiegoś w okolicy. Słyszałam, że bardzo fajnie spisuje się http://www.notariusz-brzesko.pl/. Podobno jest to bardzo doświadczony notariusz.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 91
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: mieszkanie

Post autor: yustyna »

Juruś82131 pisze: 28 sty 2021, 17:32 Hej, zamierzacie kupić mieszkanie ale nie wiecie od którego dewelopera warto kupić?
Wiem, ja kupiłam mieszkanie od dewelopera Atal :) bo to stabilny, rzetelny i odporny na ewentualne perturbacje rynkowe deweloper który działa już od 30 lat, potrafi radzić sobie z napotykanymi trudnościami rynkowymi np. obecnie z pandemią i koronawirusem
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: mieszkanie

Post autor: junkler »

Podczas kupowania domu postanowiłem, że notariusz Świdnica będzie nam potrzebny i nie żałuję tej decyzji. Ja skorzystałem z usług notariusza https://www.alfaswidnica.pl/ i jestem zadowolony z jego pomocy. Gdyby nie to, że spotkaliśmy się na rozmowę, to raczej nie miałbym takiej pewności co do zakupu domu.
Werońika

Re: mieszkanie

Post autor: Werońika »

junkler pisze: 19 mar 2021, 15:10 Podczas kupowania domu postanowiłem, że notariusz Świdnica będzie nam potrzebny i nie żałuję tej decyzji. Ja skorzystałem z usług notariusza i jestem zadowolony z jego pomocy. Gdyby nie to, że spotkaliśmy się na rozmowę, to raczej nie miałbym takiej pewności co do zakupu domu.
Jeśli znajdziesz już nowe mieszkanie, to polecam zapoznać się z ofertą sklepu https://www.atelierhome.pl/c/tekstylia/ ... koracyjne/. Znajdziesz tam wiele interesujących rzeczy do każdego domu!
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: mieszkanie

Post autor: Natka98 »

Własne mieszkanie to super sprawa. Ja ten ważny zakup mam już za sobą, mieszkam w Warszawie. Jeszcze nie wszystko mam urządzone tak jakbym chciała, ale to na spokojnie. Najważniejsze, że mam gdzie mieszkać i nie muszę już wynajmować. Teraz też mam dużo lepszego zarządcę, niż wcześniej jak mieszkałam. Nawet nie ma porównania. Gdybyście szukali takiego profesjonalnego i odpowiedzialnego to per modum w 100% taki jest.
móranowska

Re: mieszkanie

Post autor: móranowska »

Przy sprzedaży mieszkania notariusz musiał koniecznie sporządzić akt notarialny. Z tego właśnie powodu zgłoszenie się do https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne było koniecznością. Efekt końcowy to należycie wykonane czynności notarialne, spisanie protokołów czy sporządzenie dodatkowego odpisu aktu notarialnego. Właśnie tego było nam trzeba a jakość w zupełności sprostała wymogom na tym polu. Zdecydowanie polecam taką opcję, gdyż robi to wrażenie.
fókaj

Re: mieszkanie

Post autor: fókaj »

W związku ze zmianą pracy, musiałem także skupić się na znalezieniu nowego miejsca do zamieszkania. Padło na mieszkanie w Katowicach, zaproponowane przez Synergia Nieruchomości https://synergianieruchomosci.com.pl/mi ... -katowice/ . Kapitalna jakość za jeszcze lepsze pieniądze, czyli wszystko czego w tamtym momencie poszukiwałem. Na tej ofercie skup się i Ty bo faktycznie jest na czym. Metraż jak i lokalizacja w szczegolnosci mi odpowiada, to samo tyczy sie wysokiego standardu.
ODPOWIEDZ