Adwokat z Łodzi kroladwokat.pl

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Angelina_80
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 20:22

Adwokat z Łodzi kroladwokat.pl

Post autor: Angelina_80 »

Co sądzicie na temat kancelarii kroladwokat.pl? [color= rgb(0, 0, 0);]Macie jakieś doświadczenia z tamtejszymi adwokatami? Polecacie zgłaszać się do nich na konsultację?[/color]
Awatar użytkownika
Waleria
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 3:30

Re: Adwokat z Łodzi kroladwokat.pl

Post autor: Waleria »

Jak najbardziej polecam. Sam Pan Adrian Król to człowiek o szerokiej wiedzy na temat prawa i różnych jego dziedzin. Z pewnością będzie w stanie trafnie Ci doradzić i przede wszystkim pomóc.
gęś00

Re: Adwokat z Łodzi kroladwokat.pl

Post autor: gęś00 »

Jeśli chodzi o Łódź i sprawy karne to zdecydowanie dobrym wyborem będzie również ta kancelaria https://mecenas-lodz.com.pl/ , do każdej ze spraw podchodzą z równym zaangażowaniem. Nie ważny czy chodzi o udział w grupie przestępczej, rozboje czy nawet morderstwo można liczyć tam na pełen profesjonalizm, kancelaria często chroni również dzięki swojej pracy ofiary tych przestępstw.
Kają

Re: Adwokat z Łodzi kroladwokat.pl

Post autor: Kają »

Kurczę ja z kolei śmiało mogę Ci polecić kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. To kancelaria z Łodzi, w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Wiadomo, musisz dobrze zaznajomić ich ze swoją sprawą czy sytuacja, ale jestem pewna, że są w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ