Zakup szafek warsztatowych

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Zakup szafek warsztatowych

Post autor: Tadek33 »

Cześć,
Zabieram się za zakup szafek warsztatowych (trochę odświeżamy warsztat) i teraz pytanie do Was - na jakie wersje postawić od razu z zestawami narzędzi i gdzie można liczyć na dobre ceny?
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: OlekS »

Jakie szafki warsztatowe to naprawdę dużo udogodnienie, jeśli chodzi o wygodę pracy. Ja już jakiś czas temu je kupowałem w zestawie z narzędziami i zdecydowałem się postawić na Geko i model G10833 z 243 elementami i 7 szufladami. Długa lista nasadek, przedłużek, przegub i grzechotek. Dają radę i są porządnie wykonane :)
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: Sebek57 »

Akurat tutaj myślę, że to całkiem niezła propozycja, natomiast ja już może konkretnego modelu nie będę podrzucał bo sam nie do końca wiem o jakie wersje Ci dokładnie chodzi. Zerknij sobie na https://b2b.geko.pl/produkty/narzedzia- ... owe,2,5806 bo znajdziesz wszystkie propozycje o różnych rozmiarach oraz wyposażeniu. Wybór na pewno będzie dużo łatwiejszy ;)
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: ArkadiuszM »

O to i ja może skorzystam, też ostatnio zauważyłem że w naszym serwisie strasznie dużo sprzętu wala się po kątach i czas najwyższy trochę to posegregować i uporządkować, aby wszystko było na swoim miejscu. Pozdrawiam i oby nam się temat jeszcze trochę rozwinął :)
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: Tadek33 »

Dzięki ogromne Panowie za konkretne podpowiedzi! To nie ma co zwlekać i zaraz sprawdzam ofertę i zabieram się za wybór modelu. Postaram się zdać Wam relacje już po zakupie.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:36

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: mleczko90 »

Do warsztatu potrzebne są również sprzęty do spawania. Ciekawa oferta jest tutaj na stronie https://migomat.com.pl/
Awatar użytkownika
Kazios
Posty: 8
Rejestracja: 27 sty 2020, 9:21

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: Kazios »

A czy korzystacie z elektronarzędzi i narzędzi od Geko? Ja właśnie planuję takie zakupy i chciałbym się jeszcze upewnić jak to u Was dokładnie wypada. Pozdrawiam!
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Zakup szafek warsztatowych

Post autor: Tośka »

Jeśli szukacie wyposażenia do Waszego warsztatu, to polecam również zajrzeć na stronę https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki. Znajdziecie tam profesjonalne wyciągarki samochodowe w atrakcyjnych cenach, które, jak sądzę, bardzo mogą się Wam w takim miejscu przydać ;) Może uda Wam się tam coś wybrać :)
ODPOWIEDZ