Prywatny dom opieki Familia

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
Awatar użytkownika
Bruno1991
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2019, 12:08

Prywatny dom opieki Familia

Post autor: Bruno1991 »

Witam. Pewnie są tutaj osoby, które zastanawiały się lub nadal zastanawiają nad wyborem odpowiedniego domu opieki dla bliskiej osoby. Polecam wam sprawdzić, co oferuje placówka familia.lodz.pl. Mój dziadek mieszka tam od roku i wiem, że jest w odpowiednich rękach. Ma świetną opiekę medyczną, ja bardzo zdrowo i dba się o jego sprawność fizyczną. To idealne miejsce dla seniorów.
Awatar użytkownika
kunkemarta
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwie 2019, 20:45

Re: Prywatny dom opieki Familia

Post autor: kunkemarta »

Nie każdego stać na prywatny dom opieki ale na szczęście są domy opieki jak "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie przebywać mogą zarówno podopieczni na fundusz jak i prywatnie.Warunki tam są bardzo dobre.
Nuśka

Re: Prywatny dom opieki Familia

Post autor: Nuśka »

Bardzo serdecznie polecam prywatny dom opieki dla seniora w https://podtopolami.eu/ super miejsce, świetna opieka, czego chcieć więcej ? Możecie być pewni, że wasza bliska osoba będzie nad wyraz zadowolona z opieki, którą tam otrzymacie. Wy również będziecie mieć spokojną głowę.
ODPOWIEDZ