Grafik pracy

Polecamy strony z poradami dla przedsiębiorców, platformy do kursów online, firmy oferujące usługi marketingowe i wiele więcej.
Awatar użytkownika
JerryPanda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:33

Grafik pracy

Post autor: JerryPanda »

Ciekawe mnie czy ktos z Was korzysta z takiego rozwiazania. Napiszcie jakies plusy tego patentu.
Awatar użytkownika
Mariusz85
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2020, 19:20

Re: Grafik pracy

Post autor: Mariusz85 »

W dzisiejszych czasach wiele firm inwestuje w różnego rodzaju technologie, często nie mając opanowanych podstawowych procedur. Jakiś czas temu czytałem artykuł w którym była mowa o problemach w zarządzaniu kadrą małych i średnich firm. Właściwie to trochę złapałem się za głowę po tym jak dowiedziałem się, że nadal grafik pracy jest ustalany w oparciu o arkusz excela. Po pierwsze takie działanie jest bardzo czasochłonne, po drugie bardzo łatwo o błąd. Wszystko za sprawą dość skomplikowanego Kodeksu Pracy jaki musimy przestrzegać. Można oczywiście sobie ułatwić to zadanie korzystając z oprogramowania. Na rynku są innowacyjne rozwiązania takie jak https://www.grafikoptymalny.pl/ pozwalający cały proces zautomatyzować. Do tego dostęp do grafiku mamy dosłownie z każdego miejsca gdzie jest dostęp do sieci.
ODPOWIEDZ