Oprogramowanie sklepu internetowego

Dowiedz się, z jakimi firmami warto współpracować, a które powinieneś omijać szerokim łukiem. Przy okazji, daj nam znać, kogo Ty polecasz ;)
nowelka

Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: nowelka »

Cześć. Pragnę założyć sklep internetowy oraz mam już stworzony pomysł na to, co i w jaki sposób zamierzam sprzedawać. Formalności też mam na tę chwilę ogarnięte. Ogólnie prawie wszystko mam już gotowe, aby rozpocząć działalność. Rozglądam się jednak jeszcze za porządną stroną, oferującą ciekawe oprogramowanie sklepu internetowego. Nie zamierzam ukrywać, że nie zajmowałam się jeszcze sprzedażą przez Internet, dlatego musi być łatwe w i do użytkowania oraz funkcjonalne. Akurat ta platforma została mi polecona przez rodzinę. W sieci znalazłam pozytywne komentarze. Może korzystacie i chcielibyście mi trochę o niej powiedzieć? Nie zamierzam mieć większej ilości stresu przez założenie własnego sklepu. Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
expelarmus

Re: Oprogramowanie sklepu internetowego

Post autor: expelarmus »

Posiadając własną działalność gospodarczą trzeba się zgodzić z tym, że nie jest to łatwe, ani przyjemne. Ba, powiedziałabym nawet, że mocno trzeba się natrudzić, by wszystko funkcjonowało, jak trzeba. Zgodnie z tym sprawdzam sobie dziś elementy takie jak oprogramowanie digital signage , bo na tym muszę się skupić.
ODPOWIEDZ