Aranżacja wnętrza domu

Oferty z zakresu usług.
Awatar użytkownika
feliks-98
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 21:42

Aranżacja wnętrza domu

Post autor: feliks-98 »

Witam serdecznie. Powoli zbliżamy się z żoną do końca budowy naszego domu, ale nie mamy pomysłu na wykończenie. Poważnie zastanawiamy się nad wynajęciem projektanta wnętrz. Co myślicie o Intus Group? Korzystaliście z ich pomocy?
Awatar użytkownika
lidia-66
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 23:20

Re: Aranżacja wnętrza domu

Post autor: lidia-66 »

Współpracowałam z projektantami z Intus Group. Wykonali dla mnie super wizualizację wnętrza 3D, więc było wiadome, jakie mam dokładnie oczekiwania co do aranżacji mojego biura. Spisali się na medal, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Aranżacja wnętrza domu

Post autor: falcia123 »

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać dobrze przygotowana aranżacja wnętrz Warszawa? Przede wszystkim niech będzie to miejsce idealne dopasowane, stworzone z pomysłem i pasją. Dzięki temu wszystko będzie do siebie pasować, a dodatkowo nie będziesz musiał/musiała martwić się o dalszą drogę. Postaw na rozwiązania praktyczne, ciekawe i inspirujące.
Luśka

Re: Aranżacja wnętrza domu

Post autor: Luśka »

Aranżacja domu to ciężka praca bo wymaga masy czasu i planowania więc odradzam ale jak się uprzesz to działaj. Ja mogę ci polecić ten sklep https://tanie.to/25-sofy-z-funcja-spania gdzie kupowałam sofy. Mają duży wybór ale ważniejsze są chyba niskie ceny i dobra jakość. Na pewno ułatwią ci sprawę dzięki swojemu asortymentowi.
ODPOWIEDZ