Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
xinia
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2019, 15:51

Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Post autor: xinia »

hej wszystkim :) za miesiąc będę kupować wózek dla synka, który niebawem przyjdzie na świat. rozważam zakup AXO z marki Cavoe. Czy ktoś z Was ma ten wózek i mógłby mi napisać co nieco ? z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
elenka
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:12

Re: Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Post autor: elenka »

A tak się składa , że mam od 2 tygodni ten własnie wózek. Kurcze no co ja mogę napisać - jest kapitalny! typowo terenowy, zwrotny, dobrze wyrażony, bardzo dobra amortyzacja ( na wszystkie 4 koła), porządne koła z całorocznym bieżnikiem. Jest kompaktowy, składa się razem z siedziskiem. I sam wygląd robi ogromne wrażenie. także z mojej strony zdecydowanie TAK dla Axo :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Post autor: mczay »

Co do wózków dziecięcych to ja wiem że tutaj https://babydesigngroup.pl/wozki-dzieciece-3w1-2w1 macie na nie duży wybór i ten producent ma dobrej jakości wózki. Moja kuzynka od nich ma już długo i chwaliła jakość. A też ładnie się prezentują one, są stylowe i mają nowoczesny design.
terra

Re: Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Post autor: terra »

wózek ma być solidny i bezpieczny i ja mam x-landera x-move i jestem nim zachwycona , posiada mocny stelaż , lekko się prowadzi, koła które prowadzą się doskonale po każdej nawierzchni, jest zwrotny, sporą zaletą jest też dobra amortyzacja, gondola bardzo łatwo się wypina, jest wózkiem wygodnym i zgrabnym;-)
aliśka

Re: Wózek AXO z Cavoe - znacie ?

Post autor: aliśka »

Marka Cavoe to przede wszystkim luksus i klasa. Producent pomyślał o każdym typie klienta, więc każdy w ich ofercie znajdzie coś dla siebie. W moim przypadku okazał się być nim model Osis. Bez amortyzacji świetnie radzi sobie w mieście, a jest też zdecydowanie lżejszy niż w wersji z amortyzacją :)
ODPOWIEDZ