Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Bartek49

Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Bartek49 »

Rozglądam się za prawnikiem działającego na terenie Gdańska lub Trójmiasta, który zajmuje się sprawami spadkowymi. Możecie polecić kogoś doświadczonego, kto będzie w stanie mi pomóc?
Alina7889

Re: Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Alina7889 »

Pan Michał Mindykowski jest osobą godną zaufania i polecenia. Ma duże doświadczenie i naprawdę zna się na rzeczy. Do tego jest osobą taktowną i empatyczną, a to też przyda się w obecnej sytuacji.
Calinka92

Re: Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Calinka92 »

Całe szczęście jeszcze nigdy nie musiałam korzystać z usług prawnika, ale w razie gdyby, wiem z kim się skontaktować. Z Panem Michałem Mindykowskim! Jest doświadczony, profesjonalny i zaangażowany. U jego boku czułabym się po prostu bezpiecznie.
Zosia63

Re: Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Zosia63 »

Nawet z najtrudniejszymi sprawami poradzi sobie Pan Michał Mindykowski. On zrobi wszystko, aby sprawę zakończyć pomyślnie dla Ciebie i w możliwie krótkim czasie.
Bartek49

Re: Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Bartek49 »

Poczytałem o mecenasie Mindykowskim i ma naprawdę super opinie. Wygląda na to, że faktycznie zna się na rzeczy i zrobi wszystko tak, aby sprawę zakończyć sukcesem. Dzięki Wam dowiedziałem się o nim.
Koplowikolas66

Re: Trudna sprawa spadkowa Gdańsk. Kogo polecacie?

Post autor: Koplowikolas66 »

Co o tym sądzicie?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ