Polecane przedszkole Jóżefów ?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 22
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:19
Lokalizacja: Warszawa

Polecane przedszkole Jóżefów ?

Post autor: ectatend »

Znacie jakieś dobre przedszkola w Józefowie lub okolicach? Znalazłam to przedszkole: https://malyswiat.pl/ i jestem ciekawa jakie są inne sprawdzone placówki.
bożena

Re: Polecane przedszkole Jóżefów ?

Post autor: bożena »

Powiedzcie mi, kiedy te dzieciaki tak szybko rosną? Nawet nie spodziewałam się, że tak szybko nasze dziecko pójdzie do przedszkola. Wybraliśmy przedszkole w naszej okolicy, czyli na Morenie w Gdańsku, a konkretnie to przedszkole Te Vizja. Dlaczego wybór padł na to miejsce? Bo to dwujęzyczne przedszkole prywatne, a na tym nam zależało.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Polecane przedszkole Jóżefów ?

Post autor: KarolK »

A co po zajęciach w przedszkolu? Czy wasze dzieciaki chodza na zajęcia dodatkowe ? Poszukuję czegoś związanego ze sportem i muzyką, myślałam o tańcach lub gimnastyce. Co sądzicie o tych zajęciach https://kidos.pl/zajecia/lublin ? Poleciła mi je koleżanka, jej dziecko jej bardzo zadowolone. Pozdrawiam.
miśkaa

Re: Polecane przedszkole Jóżefów ?

Post autor: miśkaa »

KarolK pisze: ↑05 cze 2021, 2:05 A co po zajęciach w przedszkolu? Czy wasze dzieciaki chodza na zajęcia dodatkowe ? Poszukuję czegoś związanego ze sportem i muzyką, myślałam o tańcach lub gimnastyce. ....
Z tego, co słyszałam od znajomych to przedszkole językowe Tequesta posiada szeroką ofertę różnego rodzaju zajęć dodatkowych, ale najlepiej jak dopytasz u źródła :)
Franuś9

Re: Polecane przedszkole Jóżefów ?

Post autor: Franuś9 »

Jeśli chodzi o przedszkole to najlepiej szukać takiego, które ma najlepsze podejście do dziecka i zapewnia profesjonalną opieke. Mnie osobiście interesuje przedszkole Olsztyn, ponieważ w miastach jest bardzo dużo przedszkoli, które potrafią otoczyć dziecko odpowiednią opieką.
ODPOWIEDZ