jakiego kuriera wybrać?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
obuska

jakiego kuriera wybrać?

Post autor: obuska »

Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Awatar użytkownika
klasonia

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: klasonia »

obuska pisze: 28 lip 2021, 13:57 Witam serdecznie. Chciałabym przesłać spory gabaryt kurierem, ale nie wiem jakiego kuriera wybrać. Orientujecie się może i byście kogoś doradzili? Wiadomo, że fajnie jakby kurier oferował dobre ceny, może też jakieś zniżki? Jak macie sprawdzone namiary to dajcie znać.
Mogę polecić donati24, firma posiada naprawdę dobrą renomę i może pochwalić się latami doświadczenia. I nieważne czy idzie paleta do Francji czy do innego kraju europy, zawsze masz pewność że dotrze bezpiecznie
Miłkosz3

Re: jakiego kuriera wybrać?

Post autor: Miłkosz3 »

A znacie może firmę https://www.fastpost.pl/ ? mnie polecili ich znajomi i faktycznie się tak przerzuciłem że tylko ich wykorzystuje teraz do nadawania paczek :D naprawdę dobra i solidna firma, godna zaufania a też nie zdziera a wiadomo że każdemu na kasie teraz zależy co nie
ODPOWIEDZ