Księgowość i faktoring

Jak wybrać biuro rachunkowe lub księgową? Jak dbać o dokumenty w firmie? Najlepsze oprogramowanie do księgowości online.
Awatar użytkownika
Medard-93
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2023, 15:47

Księgowość i faktoring

Post autor: Medard-93 »

Na ostatniej naradzie w naszej firmie wspólnie podjęliśmy decyzję na temat tego, że najwyższy jest już czas na to, żeby wprowadzić, a właściwie skorzystać u nas z pomocy firmy faktoringowej. Możecie polecić jakieś konkretne firmy? Póki co, zrobiliśmy wstępny rekonesans i z tego co nam się wydaje, godna uwagi jest firma AOW Faktoring https://www.aow.pl
OlgaB

Re: Księgowość i faktoring

Post autor: OlgaB »

Myślę, że ofarta która jest atrakcyjna według mnie to aforti factor spółka która zajmuje się faktoringiem niepełnym a jeżeli chodzi o księgowość to może aforti ac ? Masz z głowy bieżące sprawy administracyjne, czy sprawy kadrowo płacowe
Cliioo

Re: Księgowość i faktoring

Post autor: Cliioo »

Prowadzenie biznesu wymaga uwagi na wiele aspektów, w tym na księgowość. Dla firm w Gdańsku, które pragną zapewnić sobie spokój w kwestiach finansowych, warto zwrócić się do profesjonalistów. Istnieją specjalistyczne biura rachunkowe, które oferują wsparcie w zakresie rachunkowości, kadrowości. Warto zapoznać się z ofertą biura rachunkowego Alfa Business . Z pewnością zajmą się księgowością i dla Was.
mijaa

Re: Księgowość i faktoring

Post autor: mijaa »

No to ja nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć profesjonalne usługi księgowe w Mysłowicach świadczy firma MDA Consulting Group - także w razie czego możecie do nich się zgłosić. U nich spotkacie się z profesjonalnym podejściem do każdego aspektu , wszelkie finanse będą prowadzone należycie - zgodnie z ustaleniami.
ODPOWIEDZ