Outsourcing biznesu

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
JerryPanda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:33

Outsourcing biznesu

Post autor: JerryPanda »

Korzystacie moze z takich mozliwosci? Pytanie jak sie do tego zabrac...
Awatar użytkownika
Hornet
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:10

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Hornet »

Moim zdaniem trzeba korzystać ze wszystkich możliwości jakie dają nam doczesne czasy. Prowadząc własny biznes po pierwsze trzeba się skupić na jakości oferowanych usług. Wielu przesiębiorców wychodzi z założenia "jakoś to będzie" którego rezultaty można często zobaczyć w postaci bankructwa. Praktycznie w każdej gałezi gospodarki jest zawsze jakaś konkurencja, należy mieć nad nią przewagę oferując bardziej dopracowane rozwiązania. Inwestycja w nowoczesne maszyny czy też technologie swoje kosztuje jednak dość szybko się zwróci. Można także jak wspominasz pokusić się o oszczędności na kosztach stały. Zlecanie pewnych zadań osobom z zewnątrz firmy to pomysł na zaoszczędzenie sporej kwoty w skali roku. Ogólnie to proponuję dopytać szczegółów w firmach takich jak - https://www.aterima-work.pl/
Awatar użytkownika
maciej.glodek
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:30

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: maciej.glodek »

Ja korzystam z usług firmy Omnipack. Bardzo fajne rozwiązania mają, ciekawe systemy. Zawsze chętni do kontaktu i pomocy. Prowadza też ciekawego bloga, gdzie można się sporo dowiedzieć na różne tematy. Ja ogólnie mam sklep z odzieżą. Początkowo wszystko samemu udawało mi się ogarniać, ale z czasem tak się to rozrosło, że zwyczajnie nie byłem w stanie sam tego ogarniać. Można podejrzeć jak wygląda u nich współpraca z Hubstyle. Logistyka widać jest tam na najwyższym poziomie, ja zresztą też nie mogę na nic narzekać. Tutaj link do artykułu: https://omnipack.pl/blog/case-study-omn ... -hubstyle/
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Emilka »

Z takich usług firm zewnętrznych myślę ,że warto mieć także namiary na dobry serwis i sklep z częściami zamiennymi do maszyn. Bez wzgledu na profil naszej działalności z pewnością usługi dobrych fachowców nam się przydarzą a tu macie do dyspozycji nie tylko taki sklep internetowy z dużym wyborem części zamiennych czy opon ale także usługi serwisowe Interhandler. Warto stawiać na profesjonalistów
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: myśliwy »

Hornet pisze: 05 gru 2019, 19:41 Moim zdaniem trzeba korzystać ze wszystkich możliwości jakie dają nam doczesne czasy. Prowadząc własny biznes po pierwsze trzeba się skupić na jakości oferowanych usług. Wielu przesiębiorców wychodzi z założenia "jakoś to będzie" którego rezultaty można często zobaczyć w postaci bankructwa. Praktycznie w każdej gałezi gospodarki jest zawsze jakaś konkurencja, należy mieć nad nią przewagę oferując bardziej dopracowane rozwiązania. Inwestycja w nowoczesne maszyny czy też technologie swoje kosztuje jednak dość szybko się zwróci.
Masz rację. Inwestowanie w maszyny dobrej jakości to konieczność i spora oszczędność. Dłużej pracują i nie trzeba tak szybko kupować nowych części. Sam zwracam na te kwestie uwagę przy wyborze maszyn do firmy. Przed zakupem sprawdzam czy części zostały poddane kulowaniu https://www.cwst.pl/kulowanie-kontrolowane.html . Ten proces wydłuża żywotność części, a tym samym pracę całej maszyny. Szczególnie w przemyśle ważna jest wydajność maszyn.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Tomasz96 »

To wcale nie taka prosta sprawa. Musicie pamiętać o tym, że dzisiaj jesteście w stanie zorganizować wiele kwestii faktycznie poza własnym biznesem. Musicie tylko być świadomi tego, na co konkretnie warto postawić. Najlepiej zajrzyjcie do https://omnic.pl/temperatura i tam sprawdźcie konkretne materiały pomiarowe.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: mczay »

Ciekawym rozwiązaniem bez wątpienia jest outsourcing płac. Czy kiedykolwiek o nim słyszeliście? Jeśli nie, kliknijcie tutaj: http://www.portalmedialny.pl/art/75003/ ... g-pac.html a pojęcie to nie będzie Wam obce!
Awatar użytkownika
melike
Posty: 195
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: melike »

Zdecydowanie outsourcing to świetne rozwiązanie. Korzystne ze względów finansowych i organizacyjnych. Przy poszukiwaniu takich zewnętrznych podmiotów, które będą miały dla nas pracować, warto skorzystać z pomocy agencji, która ma w ofercie outsourcing personalny. Od siebie mogę zaproponować ich http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawco ... personalny . Mają spore doświadczenie w temacie.
mariań

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: mariań »

Tutaj dowiesz się więcej https://kolniak24.eu/pl/639_materialy_p ... antow.html. Zdecydowanie warto korzystać z takich rozwiązań. To ogromna korzyść dla firmy.
Rozwiązania

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Rozwiązania »

Outsourcing to znakomite rozwiązanie dla firmy, która chce kupić się na kluczowej działalności. Istnieją różne procesy outsourcingowe – obsługa informatyczna, księgowa, marketingowa. W przypadku IT dotyczyć może wielu obszarów – utrzymania infrastruktury sprzętowo-sieciowej, monitorowania infrastruktury, wprowadzania zmian do oprogramowania, zakupowaniu i wdrażaniu rozwiązań.
Outsourcing może być prowadzony w siedzibie firmy, zdalnie lub hybrydowo.
Opcji jest wiele - przykładowe w linku https://nightingale.consulting/infrastr ... likacyjna/
Wdrożeniowiec

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Wdrożeniowiec »

Na początku trzeba spisać problemy, z jakimi styka się firma. Wskazać obszary zapotrzebowania, np. księgowość czy IT. Następnie zweryfikować ofertę firm – zwłaszcza zorientować się, czy pomoc świadczona jest zdalnie czy na miejscu. Jednocześnie dopytać, jak dochodzi do rozliczenia – w cyklu miesięczny, rocznym czy za konkretne usługi. W razie pytań o IT zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami - https://nightingale.consulting/kontakt/
Rozwiązania

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Rozwiązania »

Outsourcing to znakomite rozwiązanie dla firmy, która chce kupić się na kluczowej działalności. Istnieją różne procesy outsourcingowe – obsługa informatyczna, księgowa, marketingowa. W przypadku IT dotyczyć może wielu obszarów – utrzymania infrastruktury sprzętowo-sieciowej, monitorowania infrastruktury, wprowadzania zmian do oprogramowania, kupnie i wdrażaniu rozwiązań. Istnieje wiele firm świadczących usługi outsourcingu IT, przykładowo jest nią krakowska firma Nightingale Consulting. Jej eksperci odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie przygotowani projektu, wdrożenia i bieżącej administracji.
Sławika

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: Sławika »

Faktycznie, dziś trudno prowadzić biznes bez dobrego księgowego. Wiem to po sobie. Najpierw sam robiłem księgowość, ale rozwój firmy sprawił, że nie mam na to już czasu i to dla mnie dość spory problem. Teraz współpracuję z firmą https://atoran.pl/, biuro księgowe z polecenia znajomego i powiem szczerze, że jest bardzo OK. Obecnie wszystkie papiery wysyłam online i jestem z tego mega zadowolony
morń

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: morń »

Przede wszystkim trzeba znaleźć dobrą firmę, która zajmie się outsourcingiem w waszej firmie, w naszym przypadku była i dalej jest to firma Moll Telecom Service https://moll.com.pl/oferta/outsorcing z Warszawy. Szczerze? Lepiej trafić nie mogliśmy, oni ogarniają dosłownie wszystko, mają pakiet rozszerzony, z którego my korzystamy, ale tez i podstawowy, jeżeli chcecie dopiero wdrożyć się w temat, możecie w dowolnym momencie powiedzieć im, że chcecie szerszy pakiet. To oni prowadzą nasz „Help desk” , zajmują się serwisowaniem, zamawianiem sprzętów i wieloma innymi rzeczami, polecam.
gróm

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: gróm »

Korzystanie z noclegów pracowniczy albo inaczej tzw. Kwater robotniczych to dobra oszczędność dla firmy. Idealne połączanie kiedy ktoś korzysta z np. leasingu pracowniczego albo zatrudnia pracowników z krajów wschodnich i chce zapewnić im nocleg niedaleko miejsca pracy. Moge polecic ten https://www.abinoclegi.pl/noclegi-praco ... -gory.html - działają na śląsku, polecam sprawdzic jak wygląda pokój. Na stronie są zdjęcia.
Awatar użytkownika
focus
Posty: 73
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: focus »

Jeśli prowadzisz biznes to na pewno masz fakturowanie online w jednym palcu. U nas przydaje się do tego specjalny program. Bardzo ułatwia nam to zadanie, tym bardziej że pracuje na dowolnym urządzeniu, które ma podłączenie do internetu oraz aktualną przeglądarkę internetową
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: poli3902 »

Akurat biznes to prowadzę od kilku miesięcy tylko, że po analizie na koniec roku wyszło w praniu, że u nas obsługa informatyczna leży kompletnie dlatego teraz szukamy firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie i za dobre pieniądze będzie świadczyć profesjonalną obsługę informatyczną - będę wdzieczny jeżeli będziecie mogli nam kogoś poradzić. Może - https://www.itmatrix.pl/ (Nazwa firmy: IT Matrix Ulica: Ul.Grzegórzecka 67c Nr lokalu: 144 Kod pocztowy: 31-539 Miasto: Kraków NIP: 6751512525 REGON: 360474970 Adres e-mail: [email protected] Telefon kontaktowy: 126215922)?
michał_byk2

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: michał_byk2 »

Sam korzystam z outsourcingu pracowniczego, bo to bardzo szybkie i opłacalne rozwiązanie. Gdy zaczynałem, zgłosiłem się do firmy Viacore, która specjalizuje się w łączeniu pracownika z pracodawcą. Współpraca z nimi tak mi podpasowała, że regularnie korzystam z ich usług, gdy potrzebuję "wypożyczyć" jakiegoś specjalistę. Mają jasne zasady, doświadczenie w branży i sprawdzone osoby, dlatego każdy, kto dopiero raczkuje w temacie powinien się do nich zgłosić. Zostawiam namiar na ich stronę internetową: https://www.viacore.pl/o-nas i zachęcam do kontaktu. Outsourcing to przyszłość, więc warto się zorientować, co i jak.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Outsourcing biznesu

Post autor: klasonia »

Tak jak piszecie w przypadku transportu raczej zleca się to zewnętrznym firmom. I skoro jesteśmy przy tym temacie to polecam sprawdzić sobie czym jest czym jest frach morski . Dzięki temu będziecie wiedzieć czy lepiej zdecydować się na transport drogą morską czy lepiej zdecydować się na inną możliwość
ODPOWIEDZ