Zamawianie pizzy

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Gonia
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:58

Zamawianie pizzy

Post autor: Gonia »

Zdarza wam się czasem zamówić jakąś pizze na mieście? Jeżeli tak to gdzie najczęściej zamawiacie? Bo ja czasem wole postawić na proste rozwiązania i zamawiam pizze z https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl , prosto i smacznie.
Awatar użytkownika
DariaEn
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:30

Re: Zamawianie pizzy

Post autor: DariaEn »

Bardzo rzadko, ale zdarza sie ;) My z mężem jesteśmy fanem makaronów i raczej przyrządzamy takie dania sami korzystając z przepisów. Grunt to tez mieć dobry makaron jak chociażby Arrighi. By nie był byle jaki. Tylko na prawdę dobry w smaku ;)
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Zamawianie pizzy

Post autor: Mariusz Pazda »

ja kupuje różne makarony ;) Ostatnio tez kupiłem z Lubelli, do lasagne ;) też bardzo w porządku. Choć bardziej znałem ta firmę od strony mąki oraz płatków sniadaniowych ;)
Awatar użytkownika
Tomasz98
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:32

Re: Zamawianie pizzy

Post autor: Tomasz98 »

Pewnie :) Ja zawsze korzystam z jakiejś wyszukiwarki typu pyszne czy pizaa portal :) Tak chyba najszybciej i można sprawdzić większość knajp w okolicy :)
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Zamawianie pizzy

Post autor: kirilka »

a ja zamawiam dosc czesto :) mam nawet swoja ulubiona, sprawdzona wielokrotnie pizzerie - Zlota65 na warszawskim Bemowie, powiem wam, ze rewelacja, nigdy nie zamawiam z zadnej innej bo wiem, ze tutaj jest pysznie, swieze skladniki no i ciasto robia wedlug zyczen klienta, ostatnio skusilam sie na pelnoziarniste i bylo pyszne
ODPOWIEDZ