własna pizzeria

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
agsula
Posty: 36
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:29

własna pizzeria

Post autor: agsula »

Ktoś tu prowadzi tego typu biznes? Ja myślę o założeniu czegoś na zasadzie franczyzy, jak się za to zabrać?
Awatar użytkownika
oedagrasso
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:00

Re: własna pizzeria

Post autor: oedagrasso »

Dzień dobry, własna pizzeria na zasadzie franczyzy? Może propozycja własnego lokalu na zasadzie franczyzy Panią zainteresuje. Poniżej kilka szczegółów. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:
• oferujemy sprawdzony know-how
• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci
• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego
• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników
• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu
• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej
• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.
• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
Awatar użytkownika
agsula
Posty: 36
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:29

Re: własna pizzeria

Post autor: agsula »

Jaką kwotą powinnam dysponować żeby zacząć? Czy jest jakaś opłata wstępna?
Awatar użytkownika
oedagrasso
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:00

Re: własna pizzeria

Post autor: oedagrasso »

agsula pisze: ↑28 maja 2020, 14:45 Jaką kwotą powinnam dysponować żeby zacząć? Czy jest jakaś opłata wstępna?
Agsula, opłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso
Awatar użytkownika
Prento
Posty: 29
Rejestracja: 26 mar 2020, 2:01

Re: własna pizzeria

Post autor: Prento »

A czy mniejsze miasta też są brane przez Państwa pod uwagę, jeśli chodzi o otwarcie takiego lokalu franczyzowego?
ODPOWIEDZ