urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Koris

urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: Koris »

Witam!
Czy możecie powiedzieć mi na jakie urządzenia gastronomiczne warto będzie tutaj zwrócić uwagę? Przede wszystkim aktualnie interesuje mnie maszyna do produkcji różnych pierogów, uszek oraz raviolli o odpowiedniej wydajności i jednocześnie niskiej awaryjności. Pomożecie?
MikołajSz

Re: urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: MikołajSz »

Możesz w takim razie sprawdzić ofertę przygotowaną przez aaatech.pl u których będziecie mogli znaleźć tego typu urządzenie do swojej firmy, która wykonuje pierogi na poziomie wydajności 4800szt/h , która zarówno lepi, klei i formuje. Posiada też regulację grubości ciasta i szybkości poddawania farszu. Możesz go znaleźć tutaj https://aaatech.pl/pierogarka-maszyna-d ... -1009.html. Pozdrawiam i daj znać na co się zdecydowaliście :)
SewerynDel

Re: urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: SewerynDel »

Dokładnie, tutaj liczy się jednak jak najwyższa wydajność pracy i jednocześnie powinna być w pełni automatyczna. Dzięki temu będziecie mogli odpowiednio obsłużyć swoich klientów. Mam nadzieję, że uda się podjąć przemyślaną decyzję i wybierzesz porządny sprzęt w rozsądnej cenie.
Koris

Re: urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: Koris »

O to akurat dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę w takim razie co dokładniej mają w swojej ofercie i może w końcu jakieś konkretne decyzje w tym zakresie podejmiemy.
Ronek

Re: urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: Ronek »

Dokładnie, jak już szukać dobrej jakości to na pewno warto zwrócić uwagę na jakość, wydajność i jednocześnie szeroki zakres działania od lepienia po formowanie wraz z regulacją grubości ciasta, różnych typów farszu i szybkości podawania farszu. Dlatego warto właśnie poszukiwania tego typu rozwiązań do swojego biznesu z branży gastronomicznej rozpocząć od aaatech.pl. Pozdrawiam
avantii

Re: urządzenia gastronomiczne - produkcja pierogów

Post autor: avantii »

A mieliście kiedyś ogólnie sklep a’la gastronomiczny? Dla mnie to ważne, dlatego może warto omówić wszystko odpowiednio? Każdy dla nas ma swoje własne cele i dlatego może wymiana doświadczeń może pomóc? Ja jestem zdania, że to najważniejsze, by odpowiednio działać. Pomóżcie mi, proszę oczywiście.
ODPOWIEDZ