Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Post autor: Tomasz96 »

Nad czym się tu zastanawiać? Przecież jeśli chodzi o inwestycje, to powinniście podejść do tego tematu na poważnie. Skoro zależy Wam na tym, by pójść w branżę nieruchomości, to powinniście zajrzeć do http://wiwn.pl Taki event będzie dla Was ogromnym wsparciem, pamiętajcie o tym.
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Post autor: Tatiana002 »

Ostatnio myślę nad tym, żeby zabrać się za inwestowanie i na tapecie jest portfel akcji online. Śledzę notowania i sprawdzam jak się zmieniają w danym momencie. Cały czas jeszcze się uczę i zgłębiam swoją wiedzę w zakresie inwestowania, żeby z czasem móc zacząć działać. Macie może doświadczenie w tej kwestii?
:)
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Post autor: KarolK »

Szkolenie z inwestowania w nieruchomości nie musi płatne, np. na https://inwestujwnieruchomosci.pl/, możecie skorzystać z darmowych porad, a jest ich naprawdę wiele. Rynek nieruchomości to na pewno świetna inwestycja, dlatego darmowa wiedza na pewno się każdemu przyda.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 63
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:21

Re: Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Post autor: yenefer »

:D
Awatar użytkownika
meldinka8
Posty: 34
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:11

Re: Szkolenie z inwestowania w nieruchomości

Post autor: meldinka8 »

Ja korzystam z systemu XTB tak najlepiej. Tam mam zainwestowane swoje pieniądze w kryptowaluty i w surowce, taki trik przed inflacją, która na pewno po pandemii będzie. Więc jak macie pieniądze w skarpecie, to lepiej je zainwestujcie, a w systemie xtb macie demo dla początkujących wiec na spokojnie znajdziecie swoją metodę :)
ODPOWIEDZ