Rozwód kościelny

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Rozwód kościelny

Post autor: Tomasz96 »

Grunt to podejść do tematu na poważnie. Możecie uzyskać orzeczenie o nieważności zawarcia małżeństwa, ale to nie jest łatwe. Najlepiej skorzystać przy tym ze wsparcia takich kancelarii jak https://www.adwokatkoscielny.pl/ Dzięki temu, będzie Wam o wiele prościej.
Awatar użytkownika
DariaEn
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:30

Re: Rozwód kościelny

Post autor: DariaEn »

Ja jeszcze nie miałam rozwodu kościelnego a w zasadzie unieważnienia. Miałam póki co taki normalny jak wszyscy. Reprezentowała mnie bardzo dobra pani adwokat pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Mieszkam w Warszawie i według bardzo wielu ludzi jest to najlepszy adwokat.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Rozwód kościelny

Post autor: kewlar »

W sprawie rozwodowej mojej przyjaciółki ogromnym wsparciem okazała się pomoc mega skutecznego mec. Cejrowskiego, z Tczewa ale wiem że sporo spraw spoza regionu też prowadzi
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Rozwód kościelny

Post autor: Mariusz Pazda »

DariaEn pisze: ↑31 sty 2020, 16:23 Ja jeszcze nie miałam rozwodu kościelnego a w zasadzie unieważnienia. Miałam póki co taki normalny jak wszyscy. Reprezentowała mnie bardzo dobra pani adwokat pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Mieszkam w Warszawie i według bardzo wielu ludzi jest to najlepszy adwokat.
Magdalena Grześkowiak jest bardzo dobrym adwokatem. Z tego co wiem, to nie ma żadnej przegranej sprawy i w ogóle specjalizuje się w prawie rodzinnym
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Rozwód kościelny

Post autor: mczay »

Ja proponowałbym zacząć od rozwodu cywilnego - znajdź jednak wcześniej odpowiedniego adwokata. Ze swojej strony mogę polecić adwokat rozwody gliwice
Sociąl

Re: Rozwód kościelny

Post autor: Sociąl »

mczay pisze: ↑11 mar 2020, 16:59 Ja proponowałbym zacząć od rozwodu cywilnego - znajdź jednak wcześniej odpowiedniego adwokata. Ze swojej strony mogę polecić adwokat rozwody gliwice
Takiego pisze mczay najpierw zaczyna się od rozwodu cywilnego. Potem dopiero stara sie o unieważnienie małżeństwa kościelnego. Taka prawda. Co do adwokata to bardzo polecam pania mecenas Grześkowiak.
łąka

Re: Rozwód kościelny

Post autor: łąka »

O mec. Cejrowskim i ja słyszałam, w kontekście nie tylko spraw rozwodowych, rodzinnych czy majątkowych - ma doświadczenie, wiedze i będzie wiedział jak Ci pomóc.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 351
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Rozwód kościelny

Post autor: sefka »

Nie mam pojęcia jak wygląda kwestia rozowodu kościelnego, ponieważ ja miałam tylko ślub cywilny. I przy tym rozwodzie pomogła mi Adwokat Wiktoria Domaradzka Cieszę się, że wybrałam wlaśnie ją, bo mogłam liczyć na pełne wspracie i zaangażowanie na każdym etapie sprawy. Lepiej trafić nie mogłam.
ODPOWIEDZ