Oprogramowanie dla gastronomii

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
ludwina-84
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 8:47

Oprogramowanie dla gastronomii

Post autor: ludwina-84 »

Witajcie:) Chcę kupić program sprzedażowy dla mojej restauracji, która powoli powstaje. Czy słyszeliście może o firmie msj.com.pl? Pytam, bo zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty. Doradźcie mi, czy warto.
Awatar użytkownika
atena-66
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2020, 21:03

Re: Oprogramowanie dla gastronomii

Post autor: atena-66 »

Bardzo długo szukałam kasy Novitus Next w Bydgoszczy, aż wreszcie trafiłam na nią w ofercie firmy MSJ. W mojej opinii bardzo dobrze znają się na swojej pracy, fachowo doradzają, a na dodatek mają naprawdę konkurencyjne ceny usług. Nie mogę nie polecić.
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Oprogramowanie dla gastronomii

Post autor: obuska »

Bardzo polecam oprogramowanie dla cukierni od infopiek. Jest to profesjonalny i łatwy w obsłudze program. Dzięki specjalnym modułom ma się pod kontrolą nie tylko sprzedaż i produkcję wypieków, ale także ilość potrzebnych surowców, ewidencję produktów gotowych, czy system zwrotów - rozwiązanie dla sprzedawców, dostawców , a nawet managerów
Awatar użytkownika
grapisty
Posty: 5
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:51

Re: Oprogramowanie dla gastronomii

Post autor: grapisty »

Wiele procesów w piekarnictwie i cukiernictwie można zautomatyzować, dzięki maszynom z oferty firmy Hert. Urządzenia te zastępują pracę ludzkich rąk w takich czynnościach jak smażenie i nadziewanie pączków. Jeśli myślisz o o rozbudowie obecnego biznesu lub otwarciu nowego, to firma Hert projektuje i wdraża całe ciągi technologiczne, a nawet wykonuje wyposażenie do całych cukierni i piekarni.
ODPOWIEDZ