Młynek do kawy - sklep

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Oliwia
Posty: 37
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:46

Młynek do kawy - sklep

Post autor: Oliwia »

Potrzebujesz zakupić młynek do kawy? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z młynkiem od upcafe.pl. Serdecznie polecam ten młynek do kawy – jest wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
GRXa
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:08

Re: Młynek do kawy - sklep

Post autor: GRXa »

Niestety, nie mogę zgodzić się z Wami. Chociaż każdy ma inne zdanie w tej kwestii.
Definicja to ogrodzenie dzikości idei murem słów.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Młynek do kawy - sklep

Post autor: Tośka »

A czy są tutaj osoby, które przygotowują kawę najczęściej w zaparzaczu? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://www.swiatekspresow.pl/kawa-do-zaparzacza/, gdzie możecie zamówić wysokiej jakości kawę właśnie do przygotowania w ten sposób ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Młynek do kawy - sklep

Post autor: Zoxin »

Większość ekspresów gastronomicznych ma już wbudowane młynki, więc nie widzę sensu...
Kryśka555

Re: Młynek do kawy - sklep

Post autor: Kryśka555 »

Młynek do kawy to przyrząd niezbędny w kuchni każdego kto nie posiada ekspresu do kawy. Swój młynek kupiłam kilka miesięcy temu online w sklepie z kawą i akcesoriami kawowymi "Blueberry Roasters". Od tego momentu wybieram tylko kawę ziarnista i mielę ją chwilę przed tym jak parzę kawę. To prawda, że smak i aromat kawy są lepsze. Polecam każdemu ten produkt. Niska cena, a kawa jaka pyszna! 8-)
ODPOWIEDZ