Kurs baristy

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Kurs baristy

Post autor: Funka »

Bardzo korci mnie by otworzyć własną kawiarnie ale chce się do tego odpowiednio przygotować, dlatego też potrzebuje kurs na baristę bo wiedza w takim biznesie jest bardzo ważna. Orientujecie się może , gdzie zrobie taki kurs i ile to moze kosztować?
Awatar użytkownika
Gonia
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:58

Re: Kurs baristy

Post autor: Gonia »

No otwieranie własnej kawiarni to fajna sprawa ale trzeba wszystko dobrze zaplanować. Na Twoim miejscu interesowałby mnie Szkolenia baristyczne Coffee Support . Po takim szkoleniu otwieranie kawiarni nie bedzie już takie trudne.
Awatar użytkownika
apostrof
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2019, 21:25

Re: Kurs baristy

Post autor: apostrof »

Ciekawe, czy jako barista trzeba umieć i jest różnica jak się podaje wino bezalkoholowe :D
Awatar użytkownika
GRXa
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:08

Re: Kurs baristy

Post autor: GRXa »

Liczę na to, że pojawi tu się więcej wypowiedzi. Interesujący temat jak dla mnie.
Definicja to ogrodzenie dzikości idei murem słów.
Awatar użytkownika
kamilka119
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:10

Re: Kurs baristy

Post autor: kamilka119 »

apostrof pisze: ↑07 sie 2019, 21:29 Ciekawe, czy jako barista trzeba umieć i jest różnica jak się podaje wino bezalkoholowe :D
Barista to nie barman. Ten drugi jednak z pewnością jednak w dzisiejszych czasach powinien znać się nie tylko na trunkach alkoholowych ale także posiadać pewną wiedzę na temat co raz popularniejszych drinków bezalkoholowych jak również wina bezalkoholowego. Drinki, piwa i wina bezalkoholowe cieszą się nieustannie rosnącą popularnością i każdy kto pracuje w takiej branży musi posiadać solidną wiedzę i umiejętności związane z tego rodzaju napojami.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Kurs baristy

Post autor: kozi44 »

ja ostatnio zamawiałam barista na targi i bardzo byłem zadowolony z tej firmy. To profesjonaliści. Super sprzęt, dogodne terminy i ceny bardzo konkurencyjne
ODPOWIEDZ