Kawa do restauracji

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Bruno1991
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2019, 12:08

Kawa do restauracji

Post autor: Bruno1991 »

Chcę zamówić większe ilości dobrej kawy do restauracji dla klientów. Nie chcę serwować ludziom zwykłej kawy z marketu. Co pijecie?
Awatar użytkownika
Fera-82
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 4:44

Re: Kawa do restauracji

Post autor: Fera-82 »

Skoro ma być coś dobrego, to najlepiej polska palarnia upcafe.pl. Kawa jest świeżo palona, aromatyczna i przepyszna. Warto zaopatrzyć się też w dobry ekspres.
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: Kawa do restauracji

Post autor: kilof »

a co bys powiedziala na taki porzadny ekspres do kawy z młynkiem i spieniaczem ? moim zdaniem naprawde genialna opcja, bo mozna przygotowac wlasciwie kazdy rodzaj kawy :)
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Kawa do restauracji

Post autor: Emilka »

Moim zdaniem w gastronomii powinien byc profesjonalny ekspres do kawy. No i oczywiscie taki sprzet trzeba regularnie serwisowac jesli chcemy pocieszyc sie znacznie dluzej jego uzytecznoscia. Ja regularnie serwisuje i czyszcze ekspresy w swojej kawiarnii przy wspolpracy z firmą oferujące takie uslugi jak kompleksowa naprawa ekspresów Jestem bardzo zadowolona z ich uslug bo swiadcza je na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: Kawa do restauracji

Post autor: gesalzen »

Siemanko. Nie powiem bo to dość spore wyzwanie i to pod każdym względem aby znaleźć bardzo dobrej jakości kawę , bardzo aromatyczną i wyjątkową smakowo. Dlatego też jeśli zależy Wam na tych wszystkich czynnikach to zdecydowanie taką kawę tutaj https://blueberryroasters.pl/pl/about/k ... li-34.html znajdziecie. My tam kupujemy od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości ich kawy
Awatar użytkownika
Hamira
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2020, 17:10

Re: Kawa do restauracji

Post autor: Hamira »

Dobra kawa to podstawa każdej restauracji,to dzięki aromatowi kawy ,jej barwie i smakowi klienci będą do ciebie wracali.Jednak warto pamiętać,że nie sama kawa jest tu ważna,ważny jest też ekspres do kawy.Wysoką jakość parzenia kawy dają ekspresypolska
Klienci,właściciele lokali gastronomicznych cenią je za ich niezawodność, za nowoczesny design, ale przede wszystkim za to ,że przy ich pomocy można podawać szybko kilka rodzajów najlepszych kaw.
Awatar użytkownika
cambodia
Posty: 53
Rejestracja: 05 cze 2020, 17:20

Re: Kawa do restauracji

Post autor: cambodia »

jak kawa to najlepiej zainwestować w ekspres od breville on bardzo fajnie robi kawkę i jest mega smaczna.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Kawa do restauracji

Post autor: Tośka »

W restauracji czy też kawiarni przyda się przede wszystkim jakiś profesjonalny ekspres do kawy. Widziałam takie sprzęty ostatnio na stronie internetowej http://swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawiarni/. Wydaje mi się, że ceny w tym sklepie nie są wygórowane, więc warto się rozejrzeć ;)
Pa_weł

Re: Kawa do restauracji

Post autor: Pa_weł »

Jeśli chodzi o kawę do restauracji, to polecam nawiązać współpracę z renomowaną palarnią kawy. W internecie znajdziesz wielu producentów kaw. Możesz wybrać kilku i porównać ze sobą oferty. Ja polecam palarnię kawy Blueberry Roasters, ponieważ sam korzystam z ich produktów. Kupiłem u nich ekspres do kawy, a przy tym zdecydowałem się również na dostawę świeżo palonej kawy ;)
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Kawa do restauracji

Post autor: falcia123 »

Twoi goście docenią różne unikalne smaki kaw, które będą możliwe do wypicia w Twojej restauracji. Dlatego tak ważne jest poszukiwanie najlepszych propozycji. Jedną z nich jest kawa karmelowa, na którą trafisz na stronie https://kawaiherbata.com/kawa-smakowa/132-karmelowa gdzie przede wszystkim można dostrzec świetną jakość ale i doskonały smak.
ODPOWIEDZ