czwartek, Listopad 15, 2018
Home > Firma > Jak urządzić pub?

Jak urządzić pub?

Pub to doskonały pomysł na biznes. Tak sądzi wiele osób – i nie sposób nie przyznać im racji. Stworzenie miejsca, w którym ludzie będą z przyjemnością spędzać czas to duże wyzwanie. Konkurencja w każdym mieście jest ogromna. Żeby zaistnieć w gąszczu klubów, pubów i wszelkich lokali nie wystarczy już tylko nalewać piwa. Na powodzenie i sukces przedsięwzięcia składa się wiele czynników. Żeby klienci chętnie odwiedzali Twój pub, musi w nim panować dobra atmosfera. Niepowtarzalny klimat możesz stworzyć za pomocą oryginalnego wystroju wnętrza.

Beton i stal

Moda na przeładowane wnętrza skończyła się już dawno temu. Dziś króluje minimalizm. W modzie są wnętrza wyglądające na niedokończone, ot taka nonszalancja. Urządzając Twój pub musisz zachować pewną równowagę. Z jednej strony pomysł musi być wyjątkowy, ale z drugiej, powinien wpisywać się w panujący aktualnie trend. Doskonałym pomysłem jest urządzenie pubu w stylu industrialnym. Jakie są cechy takiego stylu? Najczęściej używanymi materiałami są beton i stal. Wnętrza przypominają swoim wyglądem pomieszczenia ze starych fabryk i hal przemysłowych. Cały efekt sprawia wrażenie, jak gdyby ktoś wstawił stoliki i bar do pomieszczenia gdzie mieściła się fabryka.

Nieoczywiste rozwiązania

Żeby uniknąć banalnych rozwiązań w stylizacji pubu, spróbuj spojrzeć na znane przedmioty w zupełnie inny sposób. Jednym z materiałów, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas urządzania przestrzeni lokalu jest blacha perforowana. Bedzie doskonale wyglądać jako obudowa baru. Z powodzeniem ukryjesz pod nią grzejniki i wszelkie niechciane elementy.

Oryginalne meble

Klienci z pewnością docenią Twoją inwencję twórczą. Może warto rozważyć meble z europalet? Za pomocą kilku europalet – oczywiście dobrze wyszlifowanych i zakonserwowanych – można stworzyć niepowtarzalne siedziska. Nie masz pomysłu na stół? Do tego możesz wykorzystać przemysłowe szpule do nawijania przewodów!

Industrialne detale

Na koniec nie zapomnij o takich detalach jak dobrze dobrane lampy. Świetnie będą wyglądać oprawy stylizowane na te z fabryki – z osłonkami z metalu. A może sprawdzi się tak zwana „edisonka” zwisająca nad stolikiem?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *