Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Majster
Posty: 58
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:03

Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Majster »

Jeśli potrzebujecie wykonać szybki i profesjonalne tłumaczenie dokumentów z języka ukraińskiego to tutaj znajdziecie ofertę biura Tłumaczalnia. Biuro to prowadzi bardzo doświadczona tłumaczka - pani Wanda Konior. Tu możecie zlecić przełożenie na język polski treści różnego rodzaju - biuro oferuje tłumaczenia dokumentów takich jak certyfikaty, dyplomy, prawa jazdy a nawet dokumentacji medycznej. Wszystkie przekłady realizowane są szybko i bardzo dokładnie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Eliza111 »

Jeśli szuka ktoś tłumacza języka holenderskiego to ja znam i polecam serdecznie tłumacza tłumaczenie z polskiego na holenderski na tej stronie macie wszystkie informacje, dokładny adres i maila. Tłumaczy z języka polskiego na holenderski oraz z niemieckiego i angielskiego na holenderski. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Vodka
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 14:09

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Vodka »

Takie oferty są niezwykle przydatne forumowiczom. Mam nadzieję, że komuś się to przyda.
Brodzę we mgle, albo raczej w jakichś toksycznych oparach, które odbierają mi rozum i każą wątpić we wszystko, na czele ze mną samą...
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: marian3 »

Znalezienie dobrego biura tłumaczeń to nie jest wcale bułka z masłem. Myślę, że ten artykuł może w tym pomóc http://publidot.pl/a/xsmh,jak-wybrac-na ... -tlumaczen. Jest sporo takich biur wszędzie ale niestety nie każde zasługuje na uwagę. Praca tłumacza też nie jest pracą łatwą, sama znajomość języka to nie wszystko.
Awatar użytkownika
Anatol
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:11

Re: Tłumacz przysięgły Warszawa

Post autor: Anatol »

Miałam ogromny problem ze swoimi dokumentami gdyż nie wiedziałam co oznacza zapis apostille i co mogę dalej z tym zrobić. Aż w końcu trafiłam na biuro focus tłumaczenia i to właśnie oni wreszcie wszystko mi objaśnili. Są profesjonalni i posiadają wieloletnie doświadczenie dlatego zachęcam do korzystania z ich usług
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 40
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Kalanss »

Mam do zlecenia tłumaczenie ponad 10 dokumentów, których każdy z nich liczy min 5 stron. Jak sami widzicie tekstu do tłumaczenia jest sporo. Zależy mi nie tylko na wysokiej jakości tłumaczeniu, ale również na szybkim i terminowym wykonaniu. Polecono mi biuro tłumaczeń BTC, którego strona znajduje się pod tym adresem https://bts-biuro.pl/ . Ktoś z Was jest w stanie ocenić, czy warto u nich zlecać tłumaczenia?
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 351
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: sefka »

Jeżeli mielibyście skorzystać z pomocy tłumaczeń niderlandzkich, to na jaką firmę zdecydowalibyście się? Ja zastanawiam się nad biurem tłumaczeń http://www.polskoniderlandzki.pl/ Z tego co widziałam to oprócz szerokiej oferty róznego rodzaju tłuamaczeń, proponują także i tłumaczenia dla firm. Macie jakieś doświadczenia związane z tego typu tłumaczeniami?
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: poli3902 »

Jeśli chcecie znaleźć najlepszego tłumacza, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę http://caseinpointinc.com/translation-s ... -3/hum_ddw która pomoże Wam dokonać najlepszych wyborów. Szukajcie, sprawdzajcie i korzystajcie z takich artykułów, bo pomoże to zaoszczędzić koszty.
Awatar użytkownika
miro91z
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:54

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: miro91z »

Dobry tłumacz to ważna sprawa, lepiej wybrać bardziej doświadczonego tłumacza.
internet Wrocław
Awatar użytkownika
karola8520
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2020, 14:37

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: karola8520 »

Ja polecam Biuro tłumaczeń ASD w Krakowie. Szybko i profesjonalnie.
Awatar użytkownika
Kythertan
Posty: 43
Rejestracja: 31 gru 2019, 19:23

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Kythertan »

bardzo dobrej jakości oraz profesjonalne tłumaczenia z tego co wiem wykonuje biuro tłumaczeń turbotlumaczenia.pl . Dodatkowo jeśli macie już przetłumaczone dokumenty i pojawiają się w nich błędy, możecie wykonać u nich korektę tych tłumaczeń. Moim zdaniem na prawdę warto korzystać z ich usług
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: gyzka »

Ja sama jakiś czas tematu przekonałam się, że tłumaczenia wbrew pozorom nie są takim łatwym zajęciem. Ja uważam, że dobrze znam język a jak przyszło do tłumaczenia dokumentu z konkretnej dziedziny to już łatwo nie było. Postanowiłam poszukać artykułów dotyczących tłumaczeń, które mogą mi się przydać. Na stronie http://www.euro-babel.com/ znalazłam kilka bardzo pomocnych. Jednak mimo wszystko zdecydowałam się skorzystać z biura tłumaczeń. Szybko wyszedł brak znajomości słownictwa branżowego a ponieważ to bardzo ważne musiało być przetłumaczone rzetelnie i bezbłędnie. Dobrze, że od takiej pracy mamy naprawdę dobrych fachowców w biurach tłumaczeń.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: pukla123 »

ja polecam biuro www,dogadamycie.pl oni zatrudniają wielu tłumaczy, ukraiński jest na pewno, ja osobiście korzystam z tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego i bardzo sobie chwalę współpracę z nimi. Ceny konkurencyjne i wysoka jakość tłumaczeń
Kolómo09

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Kolómo09 »

Ja bardzo często korzystam z usługi biuro tłumaczeń Gdańsk ponieważ moim zdaniem mają tam najlepszą ofertę. Działaja oni na terenie całej Polski a dodatkowo mają w oferie usługę online dzięki czemu można wszytsko załatwić z domu. Polecam
ODPOWIEDZ