Wymiana okien - rekuperacja

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Wymiana okien - rekuperacja

Post autor: runtek »

Cześć. Planuje wymienić okna w całym domu. Facet od okien przekonuje mnie, że muszę mieć nawiewniki. Mam jednak zamontowany system rekuperacji. Podczas montażu mówili mi, że dzięki temu będą mógł pozbyć się tych nawiewników, a nawet zamontować część okien nieotwieralnych. I teraz nie wiem kogo słuchać, co osoba to inna opinia.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Wymiana okien - rekuperacja

Post autor: Tośka »

A skoro już o rekuperacji mowa, to gdzie zaopatrujecie się w filtry do rekuperatorów? Ja ostatnio widziałam takie na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/54-filtry-do-rekuperatorow. Jak sądzicie, czy opłaca się je tam zamówić? Czy ktoś z Was miał już kiedyś do czynienia z firmą Czysty Klimat?
JoasiaN

Re: Wymiana okien - rekuperacja

Post autor: JoasiaN »

runtek pisze: ↑27 paź 2021, 10:52 Cześć. Planuje wymienić okna w całym domu. Facet od okien przekonuje mnie, że muszę mieć nawiewniki. Mam jednak zamontowany system rekuperacji. Podczas montażu mówili mi, że dzięki temu będą mógł pozbyć się tych nawiewników, a nawet zamontować część okien nieotwieralnych. I teraz nie wiem kogo słuchać, co osoba to inna opinia.
Sama jestem przed podjęciem decyzji o montażu rekuperacji - sporo czytałam o tym i dowiadywałam się u specjalistów i z tego co wiem chyba nie ma konieczności tych nawiewników w oknach oczywiście jeżeli dobrze jest zrobiona cała instalacja rekuperacji.
Chętnie tez dowiem się jak się sprawdza sama rekuperacja? Mam dom ok. 200m2 - wiem, że instalacja już w gotowym domu może być kłopotliwa ze względu na odpowiednie rozprowadzenie całości, ale czy po bólach montażu można stwierdzić, że się opłaca ???
chętnie poznam jakieś podpowiedzi co do doboru zarówno instalacji jak i samego dostawcy :)
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Wymiana okien - rekuperacja

Post autor: runtek »

JoasiaN pisze: ↑31 paź 2021, 11:02
runtek pisze: ↑27 paź 2021, 10:52 Cześć. Planuje wymienić okna w całym domu. Facet od okien przekonuje mnie, że muszę mieć nawiewniki. Mam jednak zamontowany system rekuperacji. Podczas montażu mówili mi, że dzięki temu będą mógł pozbyć się tych nawiewników, a nawet zamontować część okien nieotwieralnych. I teraz nie wiem kogo słuchać, co osoba to inna opinia.
Sama jestem przed podjęciem decyzji o montażu rekuperacji - sporo czytałam o tym i dowiadywałam się u specjalistów i z tego co wiem chyba nie ma konieczności tych nawiewników w oknach oczywiście jeżeli dobrze jest zrobiona cała instalacja rekuperacji.
Chętnie tez dowiem się jak się sprawdza sama rekuperacja? Mam dom ok. 200m2 - wiem, że instalacja już w gotowym domu może być kłopotliwa ze względu na odpowiednie rozprowadzenie całości, ale czy po bólach montażu można stwierdzić, że się opłaca ???
chętnie poznam jakieś podpowiedzi co do doboru zarówno instalacji jak i samego dostawcy :)
Masz już na tapecie jakiegoś konkretnego producenta?
ksenia8411

Re: Wymiana okien - rekuperacja

Post autor: ksenia8411 »

Odpowiednie produkty z zakresu stolarki okiennej dostaniesz w ofercie firmy Drutex. Jest to lider rynku europejskiego, więc wiesz, że kupujesz najlepszy produkt w najniższej cenie. Znajdziesz tam także drzwi i z pewnością uda się Wam trafić na najlepsze produkty. Ich doświadczenie mówi samo za siebie!

paleta kolorów artego
ODPOWIEDZ