Serwery dla szpitala

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:28

Serwery dla szpitala

Post autor: magdap »

Dzień dobry, jakiego typu serwery dla szpitala polecacie? Ze względu na rodzaj danych, jakie będzie serwer obsługiwał, musi być to urządzenie dobrej jakości.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2020, 11:37

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: aria »

Fajne zestawienie polecanych serwerów możesz znaleźć na https://hostingporadnik.pl/. Warto zapoznać się co nie co z obecnymi na rynku ofertami i myślę, że po lekturze tego poradnika będziesz wiedziała co wybrać.
Wdrożeniowiec

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: Wdrożeniowiec »

Trudno powiedzieć bez poznania infrastruktury, jaką posiada szpital. Warto zacząć od analizy wymagań sprzętu i sieci, jaką obejmuje infrastruktura szpitala. Dobranie serwera/serwerów to bardzo istotna kwestia dotycząca zachowania ciągłości działania. Zarządzanie serwerownią obejmuje projekt, zakup, wdrożenie i bieżącą administrację. Najlepiej powierzyć ten temat jednemu zespołowi. Przykładowe nasze realizacje i uwagi do wdrożenia opublikowaliśmy na naszej stronie - https://nightingale.consulting/infrastr ... likacyjna/
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: biznesowy12 »

W większości szpitali nie tylko oprogramowania są do wymiany, ale i cały sprzęt. Gdy moja żona poszła do szpitala przed porodem, nie było nawet szafek dla każdego pacjenta... Jak dla mnie to jest po prostu niedopuszczalne. Szafki szpitalne przyłóżkowe to absolutna podstawa... Gdzieś przecież trzeba trzymać osobiste rzeczy.
ą123ola

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: ą123ola »

Przy wdrażaniu nowej infrastruktury bardzo polecam zainwestować w pakiet kliencki Dell Prodeploy, czyli pomoc we wdrożeniu lub aktualizacja dotychczas używanych systemów. W usłudze otrzymujemy wsparcie doświadczonego konsultanta, który tworzy dla nas cały szczegółowy plan wdrożenia. Warto o tym poczytać!
Kłaczek

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: Kłaczek »

Szpital to specyficzna jednostka i nie może korzystać z byle sprzętu bo w końcu ratuje życie ludziom. Co do serwera nie pomogę ale jeśli na przykład trzeba by specjalistycznego wyposażenia to ten producent https://www.inmed.pl/ poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Działa na polskim rynku od lat i ma najlepsze ceny oraz doświadczenie w tej branży.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Serwery dla szpitala

Post autor: sefka »

Jeśli chodzi o serwery do takich placówek medycznych, to warto postawić na sprawdzoną i doświadczoną firmę. Myślę, że najlepszym wyborem będzie oferta airmax internet Mają szeroki zakres usług i jesli masz jakieś wątpliwości, to z pewnością ci doradzą.
ODPOWIEDZ