Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
jurko1939
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 13:03

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: jurko1939 »

Od roku jestem na ketozie, musiałem zmienić swój tryb życia z powodu złego stanu zdrowia, bo miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach ketozy czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Więc zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O
Awatar użytkownika
kilof
Posty: 159
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:50

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: kilof »

wydaje mi sie, ze takie diety to najlepiej konsultowac z dietetykiem - sprawdz sobie np klinike https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/dietetyka/ - ja z nimi ukladalam plaan zywienia i pierwszy raz w zyciu regularnie i zdrowo trace na wadze
żanet22

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: żanet22 »

Tabletki wczesnoporonne Czechy
--
Środek ten jest w wielu krajach sprzedawany bez recepty. Mizoprostol w Polsce zarejestrowany jest pod nazwą handlową Cytotec (dostępny na receptę) i Arthrotec.
Kobiety coraz częściej chcą wiedzieć jak wygląda aborcja, oraz gdzie można ją wykonać. Aborcja w Polsce nie jest legalna, więc usuwanie ciąży na własną rękę jest bardzo nieodpowiedzialne.
Kukułka

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: Kukułka »

Polecam naturalnie - ćwiczeniami, jedzeniem i masażami. Chociaż zdarzyło mi się kupować jakieś suplementy. Nie jestem jakoś bardzo przekonana co do ich skuteczności. Zanim coś kupię dokładnie czytam ulotki, szukam opinii. Dobrze rozpisane są tutaj https://esuplement.pl, znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnego preparatu https://esuplement.pl/kimera-opinie-sku ... -tluszczu/.
tośia19909

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: tośia19909 »

jurko1939 pisze: ↑23 lip 2020, 13:07 Od roku jestem na ketozie, musiałem zmienić swój tryb życia z powodu złego stanu zdrowia, bo miałem sporą nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach ketozy czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Więc zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i zwiększenie produkcji ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 32kg przy dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli ktoś zmaga się z nadwagą to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają mega niskie ceny w porównaniu do innych :O
Super, dzieki za odpowiedz :)
-
aborcja Czechy

praca gliwice i okolice
ODPOWIEDZ