internet dla firm

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

internet dla firm

Post autor: pukla123 »

Najlepszy internet dla firm oferuje firma extel. To dostęp do internetu następnej generacji, nawet 1000 Mega i 10 Giga. Firma extel stawia na wydajność i niezawodność. Warto skorzystać z ich usług
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: internet dla firm

Post autor: wspolnafirma1 »

Również firmy powinny pamiętać o tym aby ich internet był lokalny, to dużo mniej problemów w przypadku ciągłej pracy przedsiębiorstwa. Jeśli wystąpią jakieś problemy, szybciej udaje się je rozwiązać. Taki lokalny dostawca to również lepsza jakość świadczonej usługi, często oferowane są również zapasowe łącza internetowe np. LTE w razie awarii głównego łącza.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: internet dla firm

Post autor: szycha »

Prawda jest taka, że najlepsze jest internet mobilny. Można go wszędzie ze sobą zabrać, co jest niezwykle praktyczne. Tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 można wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Można tam szybko porównać oferty. Dzięki temu niewątpliwe można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: internet dla firm

Post autor: KarolK »

Witajcie. Poszukuje internetu mobilnego w ofercie dla firmy, czy ktos z was zna jakas taka oferte ? Najlepiej aby byl to internet wysokiej jakosci a nie byle co :) co sadzicie o tej ofercie https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-lte/57 wedlug mnie wyglada ciekawie.
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: internet dla firm

Post autor: Zoxin »

A Orange? Chyba też mają spoko ofertę dla firm.
Awatar użytkownika
disco
Posty: 46
Rejestracja: 01 maja 2020, 14:55

Re: internet dla firm

Post autor: disco »

wspolnafirma1 pisze: ↑26 lis 2019, 17:41 Również firmy powinny pamiętać o tym aby ich internet był lokalny, to dużo mniej problemów w przypadku ciągłej pracy przedsiębiorstwa. Jeśli wystąpią jakieś problemy, szybciej udaje się je rozwiązać. Taki lokalny dostawca to również lepsza jakość świadczonej usługi, często oferowane są również zapasowe łącza internetowe np. LTE w razie awarii głównego łącza.
Masz sporo racji. ja też nie brałam internetu ogólnopolskiej firmy, bo ich oferta nie była dobra jak dla mnie. Za drogo. Wzięliśmy firmę lokalną - Elpos (Białystok) i jesteśmy zadowoleni. Internet bardzo szybki
brós

Re: internet dla firm

Post autor: brós »

Szczerze uważam, że włądza w Polsce ma wpłw na to co jest wq internecie a co nie, jednak da sie to obejsc w liczny sposob. Co do kontrowersji oczywiscie wystepuje wysmiewanie partii czy politykow, roznych grup spolecznych ale to normalne. Osobiscie jednka nie uwazam zeby internet byl przepelniony tym co dzieje sie na scenie politycznej itd. to zlaezy od twoich preferencji, tak na porawde jestesmy sledzeni i internet wie co nam pokazywac a co nie, przykladem jest karta głowna na YT
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 82
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:50

Re: internet dla firm

Post autor: meliska »

Wracając do tematu to internet dla firm musi być szybki i stabilny, najlepiej więc jeśli jest to światłowód bo to łącze, które charakteryzuje się najlepszą stabilnością i wysoką przepustowością. U nas w firmie jest inea która oferuje światłowód dla firm o prędkości wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: internet dla firm

Post autor: sefka »

W naszym przypadku po wielu próbach z różnymi dostawcami padło na internet Wrocław . I to jest moim zdaniem najlepsze rozwiazanie. Jesli macie jakieś pytania- to warto może poczytać i opinie. O nich akurat same dobre opinie znajdziecie, ja też nie narzekam.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: internet dla firm

Post autor: KarolK »

Tutaj, pod tym linkiem do strony internetowej https://panwybierak.pl/blog/jaki-wybrac ... warszawie/, macie ode mnie naprawdę fajna porównywarkę operatorów która pomoże wam dobrać odpowiedni internet do tego w jakim mieście mieszkacie. Zajrzyjcie ;)
ODPOWIEDZ