Ubezpieczenie dziecka

Ubezpieczenie dla firm. Jak płacić mniej za OC i AC? Jakie korzyści przynosi ubezpieczenie i od czego można się ubezpieczyć? Najlepsze oferty.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lut 2019, 17:21

Ubezpieczenie dziecka

Post autor: agnieszka »

Jestem po spotkaniu z agentem w sprawie ubezpieczenia na życie . Przyznam, ze trochę otworzył mi oczy. My, dorośli myśląc o ubezpieczeniu, zazwyczaj staramy się zabezpieczyć dom, samochód no i ewentualnie bierzemy jakies ubezpieczenie grupowe w pracy. A gdzie w tym wszystkim nasze dzieci? Czy słyszeliście, że istnieją ubezpieczenia np w przypadku, gdy dziecko trafi do szpitala?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: Eliza111 »

Ubezpieczenie dziecka to ważna rzecz. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Jeśli szukacie dobrej oferty to polecam zajrzeć na stronę ubezpieczenie szkolne online tutaj możecie poczytać o tym. Zobaczyć też możecie ich oferty i kupić online. Polecam.
Awatar użytkownika
Gefdy38
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:05

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: Gefdy38 »

Nie jest to dziedzina w której jestem obeznany. Spytam znajomego, on pewnie coś wie.
Zaczęłam wrzucać jej rzeczy do pudeł. Ale trudno jest spakować czyjeś życie.
Awatar użytkownika
Dobra
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:53

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: Dobra »

Najlepsze ubezpieczenia zdrowotne możesz wybrać tu https://www.ubezpieczeniaonline.pl/zdrowotne/0.html . Wybierz najlepszą opcję spośród wielu!
Śmierć jest przerażająca, ale stanowi część natury.
Awatar użytkownika
francesca
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:16

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: francesca »

Trzeba poszperać w necie w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.

napisy w drewnie
Człowiek jest jedyną istotą wstydzącą się być tym, czym jest.
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: Zoxin »

My córkę ubezpieczaliśmy ze szkoły. To była najtańsza i najkorzystniejsza opcja.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: szmek »

Znaczy wiesz, dla mnie ubezpieczenie dziecka to podstawa. Ma oczywiście w szkole polisę, ale jak jedzie gdzieś na jakiś obóz czy kolonie to też wykupuję dodatkowe ubezpieczenie. Tutaj możesz o tym dokładnie poczytać - https://kioskpolis.pl/kolonie-i-obozy-d ... c-dziecko/ . Lepiej dmuchać na zimne
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: kasiakowa06 »

Bardzo mało jest ofert ubezpieczeń dla dzieci albo są na niskie kwoty. Mam wrażenie, że wynika to z faktu, że na dziecko zarobi rodzic. Tylko jak ma to zrobić skoro musi opiekować się dzieckiem?! :(

-------
administrowanie nieruchomościami Warszawa
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:15

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: Zoxin »

Najlepiej ubezpieczyć dziecko w szkole albo znaleźć jakąś korzystna ofertę w porównywarce. Ja korzystałam z tej na https://hotmoney.pl/porownywarki-kredytowe-finansowe/ są tam też inne praktyczne narzędzia finansowe.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: poli3902 »

Wcześniej od tym nie myślałam, ale miałam wypadek samochodowy i zaczęłam myśleć o tym, co będzie z moimi dziećmi, gdy mnie zabraknie. Na szczęście nic mi się nie stało, ale dało mi to do zrozumienia, że powinnam zabezpieczyć ich przyszłość. Świetne ubezpieczenie znalazłam na stronie https://viennalife.pl/strefa-klienta/ba ... la-dziecka
Awatar użytkownika
DisStream
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:40

Re: Ubezpieczenie dziecka

Post autor: DisStream »

ubezpieczenie dzieci jest poważną sprawą i zgodzę się, że często jest przez dorosłych pomijana. Niesamowicie ważna jest również polisa dla dziecka, która zabezpiecza go finansowo przy śmierci rodzica. Kiedy będę miał dzieci założę im właśnie takie polisy, uważam, że to mega odpowiedzialność.
ODPOWIEDZ