Tworzenie Stron Internetowych - komu zlecić?

Jak stworzyć stronę internetową dla Twojej firmy? Czy warto inwestować w innowacje technologiczne? Jakie smartfony dla firmy wybrać? Rozmowy o rozwiązaniach technologicznych dla biznesu.
Krzysztof8686

Tworzenie Stron Internetowych - komu zlecić?

Post autor: Krzysztof8686 »

Zastanawialiście się kiedyś komu zlecić wykonanie strony internetowej? Ja właśnie stoję przed takim dylematem. Prowadzę kilkuosobowy biznes i potrzebuje bardziej rozejrzeć się za klientami. Potrzebuje strony www dla firmy bo u nas w Świdnicy konkurencja w mojej branży jest już bardzo spora. Trzeba się czymś wyróżniać.

Widzę że coraz więcej firm zleca tworzenie stron internetowych. Świdnica to niewielkie miasto a konkurencja ostro tutaj trzepie z każdej strony. Albo człowiek się wyróżnia albo jest w czarnej ... :)

Znacie jakaś firmę, która oferuje tworzenie stron internetowych? Słyszałem że dobrze to robi ta firma https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica

Zależy mi na tym że była kompleksowa obsługa. Ważne jest dla mnie żeby ktoś mi pomagał na etapie zmian itd. bo nie chciałbym zostać z ręką w nocniku. Słyszałem że Codeideas mają dobrą obsługę klienta.
AgnieszkaSPEC

Re: Tworzenie Stron Internetowych - komu zlecić?

Post autor: AgnieszkaSPEC »

Słyszałam wiele dobrego o tej firmie. Robią projekty szybko i sprawnie. Generalnie Codeideas mają dobre opinie. Zobacz sobie w google. Oceny 5/5. Myślę że to wiele mówi o tym kim są. Opinie w google sa dosyć rzetelne. Zawsze możesz zadzwonić podpytać. To zwykła rozmowa więc nic Cię to nie kosztuje. Czasami lepiej zadzwonić od razu i się nie zastanawiać nad niewiadoma czym. Po co tracić czas. Pogadaj to Ci wszystko powiedzą. Świdnica to niewielkie miasto więc trzeba na pewno mocno bić się klientów. Zauważ że teraz są dotacje dla nowych firm, więc konkurencja rośnie na każdym rogu.
SiwyPUCHACZ

Re: Tworzenie Stron Internetowych - komu zlecić?

Post autor: SiwyPUCHACZ »

Dobrze jest mieć stronę internetowa. Jezeli masz firmę i nie masz jeszcze strony - zrób to! Inaczej odpadniesz z biznesu. Ludzie już teraz nie ufają firmą, które nie są w sieci. To gorzej jak postawić bude z lodami na pustynie. Koniecznie trzeba mieć stronę internetowa albo jakikolwiek onepage. Jest wiele informacji na temat firm tworzących strony internetowe. poszukaj,, poczytaj. Ja mam małą pizzerię w mieście i bez strony nie sprzedawałbym połowy tego co dzisiaj. Wiem jak wielu klientów tam zyskuje.
ODPOWIEDZ