Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: Tadek33 »

Chciałbym się Was zapytać co sądzicie na temat szkoły policealnej Cosinus w Warszawie, czy ktoś z Was może uczęszczał do nich na jakieś konkretne kierunki i jest mi w stanie doradzić czy rzeczywiście warto? Zastanawiałem się nad kierunkami medycznymi m.in opiekun osób starszych oraz opiekun medyczny. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: Sebek57 »

Jeżeli wybierasz ją zgodnie ze swoimi potrzebami to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na Cosinus. U nich przede wszystkim są dobrze przygotowane zajęcia, kadra nauczycielska i plan edukacyjny oraz co ważne organizują dodatkowe kursy zawodowe które lepiej przygotują Cię do pracy i też są w dużo niższej cenie dla ich słuchaczy. Dużo korzyści i to przede wszystkim zupełnie za darmo.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: OlekS »

Jeśli wiesz co chcesz robić zawodowo i będzie sprawiało Ci to jednocześnie przyjemność to zdecydowanie jestem za! Szkoły policealne dają świetne możliwości rozwoju i zdobycie twardych kwalifikacji oraz umiejętności co na pewno przełoży się na przygotowanie do pracy i zdobycie przydatnej wiedzy.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: ArkadiuszM »

Cieawy temat, chętnie sprawdzę co tam ciekawego oferują w zakresie kierunków, mam więcej czasu w weekendy i może też zacząłbym jakąś dodatkową szkołę.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: Tadek33 »

Dzięki wielkie za pomoc! Chyba rzeczywiście zdecyduję się na Cosinus, ale też sprawdzę jak jest z terminami oraz cennikiem bo tym że również organizują kursy to mnie bardzo zaskoczyliście i może coś mi się jeszcdze przyda :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: Tośka »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły języków obcych? Mi nigdy nauka języków nie sprawiała problemów, znam już niemiecki, angielski i rosyjski. Pomyślałam, że warto byłoby też znać włoski, tym bardziej, że planuję pojechać do Włoch na wakacje. Udało mi się znaleźć taki kurs językowy w Centrum Edukacji Profi Lingua na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw. Jak sądzicie, warto zapisać się właśnie tam?
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: Mariusz Pazda »

Słyszałem o Cosinusie jako o szkole własnie policealnej ;) Co do języka rosyjskiego, który został tu wspomniany, to jest u mnie w Wraszawie bardzo dobra szkoła jak szkoła językowa Katiusza. Przede wszystkim nacisk na kowersacje. ogromny atut ;)
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: myśliwy »

Ja już jestem rok na kursie technik logistyk w As Edukacja https://asedukacja.pl/. Zostało mi jeszcze półtora roku do ukończenia. Mają konkretne i dobrze ułożone zajęcia. Zjazdy weekendowe tylko dwa razy w miesiącu. W tygodniu mogę pracować i nabywać powoli tak ważne na rynku pracy doświadczenie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: falcia123 »

Najlepsza szkoła policealna Bytom pozwoli Ci na dalsze kształcenie się i rozwijanie w temacie, który najbardziej Ci odpowiada. Daje to szanse na rozwijanie dalszych umiejętności, a przede wszystkim stawianie na dalsze edukację. Poznaj zatem ofertę w tym temacie od https://www.elpax.pl/szkola/szkola-policealna.html która umożliwi rozwijanie konkretnych umiejętności,
mczayś0333

Re: Szkoła policealna Cosinus - Łódź

Post autor: mczayś0333 »

Ogólnie uważam, że bardzo interesująco przedstawia się kształcenie dualne o którym tu mowa https://edunet-poland.pl/ . Dzięki niemu uczniowie szkół zawodowych mają możliwość uczyć się bezpośrednio w przedsiębiorstwie, z którym szkoła współpracuje. Moim zdaniem dużo lepsze niż taka nauka na "sucho".
ODPOWIEDZ