Kursy języka angielskiego w Piastowie

Jak organizować szkolenia dla pracowników? W co warto zainwestować, a w co nie? Kursy dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Kamyczek
Posty: 31
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:33

Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Kamyczek »

Zapoznaj się z ofertą szkoły językowej http://personaltutor.edu.pl/ . Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego szybko i skutecznie w renomowanej szkole- to jest to najlepszy wybór. Gorąco polecam.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Tośka »

Jeśli natomiast interesowałyby Was takie kursy angielskiego, które przygotują Wad do egzaminów FCE i CAE, to polecam zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej Speak-Up na ich stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae . Jak widać szkoła ta przeprowadza właśnie między innymi takie kursy, a że działa już od wielu lat i ma swoje oddziały w całej Polsce, to sądzę, że możecie mieć do niej pełne zaufanie :)

hot or not for android
Awatar użytkownika
kaskagrudzien
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2019, 20:25

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: kaskagrudzien »

Polece Wam ANGLOVILLE, sa swietni i organizują wyjazdowe nauki, dla dorosłych i dla rodzin, ja bylam na takim wyjeździe ze swoja córka. Super doświadczenie, sa bardzo profesjonalni i co najważniejsze robia to kreatywnie a nie z nosem w książce.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Bizneswoonder »

No i spoko opcja. Warto stawiać na języki
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2019, 15:18

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: Olkka »

A myślałaś może o kursie online? To bardzo wygodna opcja, bo nie trzeba nigdzie jeździć;) Sama uczę się z tutlo- i to ja decyduję kiedy i o której mam lekcję! Fajne jest też to, że lekcje są 20 min, więc łatwo je wcisnąć w napięty plan dnia;)
Awatar użytkownika
klaraklarka
Posty: 6
Rejestracja: 02 wrz 2019, 11:38

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: klaraklarka »

Olkka pisze: ↑27 sie 2019, 15:24 A myślałaś może o kursie online? To bardzo wygodna opcja, bo nie trzeba nigdzie jeździć;) Sama uczę się z tutlo- i to ja decyduję kiedy i o której mam lekcję! Fajne jest też to, że lekcje są 20 min, więc łatwo je wcisnąć w napięty plan dnia;)
No ja uczę się od niedawna w tutlo i początkowo nie byłam przekonana, czy to jest takie fajne jak ludzie piszą, ale jestem miło zaskoczona
Awatar użytkownika
DudiAzory
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:18

Re: Kursy języka angielskiego w Piastowie

Post autor: DudiAzory »

Dopiero co szukałem takiej oferty. Cieszę się, że to tutaj przedstawiłeś.
Złamana ręka może pracować, ale złamane serce nie.
ODPOWIEDZ