Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Bogdał1999
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2020, 6:11

Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Bogdał1999 »

Witam, szukam kogoś, kto wykona dla mnie profesjonalne zdjęcia produktowe na stronę www mojego sklepu. Branża modowa, Warszawa.
Awatar użytkownika
filomena
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:52

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: filomena »

Znam jedno profesjonalne studio zajmujące się fotografią produktową i bardzo, bardzo polecam - Sibui Studio. Zdjęcia idealnie oddają wygląd produktu, fotograf wie, jak pracować z modelką, a współpraca przebiega bardzo przyjemnie :)
Awatar użytkownika
Chloe
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:27

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Chloe »

Poczytaj to case study: https://krzysztofzaleski.com/pawel-tkac ... ase-study/ , jak zbudować taki wizerunek swojemu biznesowi, by klienci chcieli Ci zaufać bezgranicznie właśnie dzięki profesjonalnym sesjom fotograficznym. Takie zdjęcia można wykorzystać w niemal każdym kanale komunikacji firmowej. Dzisiaj to podstawa, jeśli chodzi o budowanie profesjonalnego wizerunku firmy i promowanie własnych produktów czy usług.
Pardo

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: Pardo »

Niekiedy świetnym wyborem jest także fotografia industrialna. Wiem, że teraz jest to modna opcja i fotograf będzie w stanie wykonać takie zdjęcia. Warto wcześniej przemyśleć, na jakich zdjęciach nam zależy najbardziej.
pedraa

Re: Zdjęcia produktowe na stronę internetową

Post autor: pedraa »

W firmie na pewno trzeba wykonywać także zdjęcia przemysłowe i bardzo wielu fotografów zajmuje się także takimi działaniami. Warto znaleźć fotografa w okolicy, który wykona nam tego typu zdjęcia.
ODPOWIEDZ