Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Post autor: Raczejtak »

Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaką wybrać?
Moze macie jakieś pomysły na to, żeby korzystając z takiej telewizji miec właśnie dostęp do dużej bazy polskich programów rozrywkowych,s eriali, ale i programów typowo na bieżące wiadomości, jak tvn24?

Można gdzieś coś takiego znaleźć?
Źdźbło

Re: Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Post autor: Źdźbło »

Jeśli chcesz mieć dużo kanałów telewizyjnych czyli spory wybór, a do tego te z bieżącymi aktualnosciami, jak np tvn 24 to może sprawdź sobie ofertę Wp Pilota? (tu sprawdzisz: https://pilot.wp.pl/landing-page/starte ... senna_2021 )

To bardzo dobra telewizja internetowa z różnymi cenowo pakietami dostępów i teraz nawet mają kilka dni darmowych na start, wiec możesz sobie obadać możliwości. Dla mnie są super, bo bez podpisywania umów, bez dodatkowego kupowania żadnych urządzeń czy dekoderów, no a jakość full HD i możesz oglądać na każdym sprzęcie.
Nie chce mi sie zachwalać mega, sama po prostu zobacz :)
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Post autor: Alvinka »

Jak macie internet bez limitu to na pewno jest to dobry pomysł:) Jednak pamiętajcie, że bez limitu to nie znaczy, że bez limitu będziecie mieli taką samą prędkość, to jest właśnie haczyk. Ja to nie lubię oglądać telewizji na komputerze, na telewizorze zawsze jest to przyjemniejsze. Jak macie w planach zakup nowego TV to zerknijcie https://www.taniomania.pl/t/telewizory-lg-65-cali LG ma super telewizory.
Awatar użytkownika
focus
Posty: 91
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:19

Re: Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Post autor: focus »

Raczejtak pisze: ↑04 mar 2021, 13:23 Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaką wybrać?
Teraz dostawcy internetu mają różne fajne pakiety tematyczne więc bez problemu coś dla siebie wybierzesz, ja też mam najszybszy internet w polsce dzięki któremu mogę też korzystać z telewizji internetowej
Kucińska

Re: Telewizja internetowa - polskie kanały, seriale, jaka?

Post autor: Kucińska »

Nie mam przekonania do takiej telewizji. Nie widze ich zalet. Trzeba płacić za jakis pakiet kanałów (tak jak w kablówce) i dodatkowo za dostęp do internetu. Jak mamy słaby internet to i TV sobie dobrze nie pooglądamy. I pakiety też nie są jakoś zachwycajace. Już wolę moją kablówkę od Elpos. Duży pakiet, tańszy i stabilny.
ODPOWIEDZ