Rekuperacja - tak!

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
sławenia

Rekuperacja - tak!

Post autor: sławenia »

Jeśli się zastanawiasz, czy warto inwestować w rekuperację? Odpowiem Ci, że warto! Zdecydowanie warto :) Sama początkowo się zastanawiałam, rozważałam, przeliczałam... ale teraz dopiero czuję, że mieszkam i funkcjonuję w naprawdę świeżym, przefiltrowanym i wstępnie ogrzanym powietrzem. Inwestycja w rekuperatory Poznań przy budowie domu, kilkanaście miesięcy temu, to był nasz strzał w 10!
firmń

Re: Rekuperacja - tak!

Post autor: firmń »

Jestem takiego samego zdania. Sami początkowo nie byliśmy przekonani, ale ten odzysk ciepła faktycznie jest realny, co widać po generujących się oszczędnościach na ogrzewaniu :). Prace montażowe i cały potrzebny nam sprzęt kupiliśmy z firmy Projekt Wentylacja https://projektwentylacja.pl/pl/c/Rekuperacja/30 z Katowic. Ofertę mają szeroką, z chęcią pomogą wam i podpowiedzą na jaką opcję się zdecydować, mają atrakcyjne ceny, znają się na tym, co robią. To firma godna polecenia.
projekę43

Re: Rekuperacja - tak!

Post autor: projekę43 »

projekt ogrzewania podłogowego polecam bardzo zapoznać się z ofertą pomaga ta firma przy odpowiednim wykonaniu rekuperacji. Ja duża uwagę zwracałem na dobrze wykonaną wentylację, chciałem żeby mój dom był ekologiczny i nie miał dużej straty ciepła. Tak samo jest z projektami ogrzewania, lepiej zainwestować na początku, niż później mieć problemy z nieodpowiednim rozłożeniem temperatury w domu.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Rekuperacja - tak!

Post autor: Tośka »

A czy zdecydowaliście się już na jakąś konkretną markę rekuperatorów? Jeżeli jeszcze nie, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/52-rekuperatory-wanas. Jak widać dostępne są tam wysokiej jakości rekuperatory marki Wanas. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni z tych urządzeń :)
Awatar użytkownika
Gogolas
Posty: 71
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:20

Re: Rekuperacja - tak!

Post autor: Gogolas »

Ja znalazłam tak dużo "taków" które przekonały mnie do zakupu rekuperacji. Wiedziałam już to wcześniej, więc mogłam sobie wszystko przygotować przed budową domu tak aby nie było problemu z kanałami wentylacyjnymi i też pionami. To jest bardzo ważne, wszystkie rury muszą gdzieś się schować przecież. Zobaczcie sobie tak firmę Erco Łódź. Kompleksowo zajmują się rekuperacją, klimatyzacją, a i też pompami ciepła.
ODPOWIEDZ