master-moving.pl opinie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

master-moving.pl opinie

Post autor: melike »

Za kilka tygodni wyprowadzam się do Niemiec i szukam firmy w Polsce, która mi przewiezie wszystkie rzeczy. Większość polskich firm oferuje swoje usługi tylko na terenie kraju. Znalazłam firmę Master Moving https://master-moving.pl/. Znacie tę firmę? Jakie macie opinie o nich?
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

master-moving.pl opinie

Post autor: mariola94 »

Mam bardzo dobrą opinię o Master Moving. Gdy przeprowadzałam się do Belgii, to skorzystałam z ich usług. Polecam to wszystkim, bo wszystkie przedmioty, meble czy talerze zostały odpowiednio zabezpieczone i nic nie zniszczyło się.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:08

master-moving.pl opinie

Post autor: Riona »

Ja wprawdzie nie przeprowadzałam się, ale znam tę firmę http://master-moving.pl/. Od lat korzystam z ich magazynu, gdzie przechowuję niepotrzebne meble i inne niepotrzebne mi na tę chwilę rzeczy. Nie mam zastrzeżeń, chwalę sobie współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 64
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

master-moving.pl opinie

Post autor: Stefka »

Jeśli dalej szukasz firmy przeprowadzkowej, to zdecydowanie polecam master Moving. Nie przeprowadzałam się za granicę, ale do innego miasta i muszę przyznać, że szybko się uwinęli i dokładnie spakowali rzeczy. Miałam pewność, że nic się nie stłucze, ani nie rozwali.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 14
Rejestracja: 02 lis 2019, 6:55

master-moving.pl opinie

Post autor: Izka »

Polecam magazyny, które też prowadzi ta firma http://master-moving.pl/. W domu nie mam zbyt dużo miejsca na przechowywanie starych gratów, dlatego korzystam z niewielkiego magazynu. Mają je w okolicach Krakowa, co mi idealnie pasuje.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:56

master-moving.pl opinie

Post autor: Alina »

Ja firmę Master Moving poznałam z nieco innej strony. Pracuję w firmie przeprowadzkowej. Moi klienci przeprowadzali się do Krakowa, więc skorzystałam z pomocy ich agenta, który spakował moim klientom wszystkie rzeczy i je przewiózł na miejsce. Wszyscy byli zadowoleni.

szybkowar berghoff swift
Awatar użytkownika
Pati33
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2019, 6:48

master-moving.pl opinie

Post autor: Pati33 »

Słyszałam, że http://master-moving.pl/ organizuje przeprowadzki nawet poza Europę, więc jeśli ktoś przeprowadza się na inny kontynent, to też może do nich zadzwonić. Taka postawa świadczy o tym, że zależy im na klientach i ciągłym rozwoju.
Awatar użytkownika
Hania
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2019, 16:03

master-moving.pl opinie

Post autor: Hania »

Myślę, że firma Master Moving to dobry wybór. Widać, że ciągle się rozwijają i zależy im na szerokim gronie klientów z różnych części świata. Uważam, że każda dobra firma dba o swoich klientów m.in. poprzez rozszerzanie swoich usług.
Awatar użytkownika
Igiełka
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2019, 13:44

master-moving.pl opinie

Post autor: Igiełka »

Nasza firma korzystała z przeprowadzki od http://master-moving.pl/, mimo że nasz oddział pozostał w tym samym mieście. Mam o nich dobre zdanie, bo przeprowadzka przebiegła sprawnie, a dodam, że przeprowadzaliśmy się w godzinach wieczornych.
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2019, 4:27

master-moving.pl opinie

Post autor: Julia »

Przeprowadzka jest stresująca, zwłaszcza zagraniczna. Pół roku temu przeniosłam się z rodziną do Niemiec i Master Moving zajęli się wszystkimi formalnościami. Wygodne rozwiązanie, bo miałam jeden problem mniej na głowie. Dlatego ja ich polecam.
Awatar użytkownika
Kaczucha
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2020, 21:41

master-moving.pl opinie

Post autor: Kaczucha »

Pół roku temu miałam podobny problem. Przeprowadzaliśmy się z południa kraju aż do Gdańska i szukałam firmy, która nas przeprowadzi. Wybraliśmy http://master-moving.pl/, bo zaproponowali najwygodniejsze rozwiązanie, a termin i godzinę przeprowadzki mogliśmy sami wybrać.
Awatar użytkownika
Omena
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 18:41

master-moving.pl opinie

Post autor: Omena »

Ja też polecam Master Moving. Nasza firma niedawno zmieniała siedzibę i szef zdecydował się na nich, bo chciał przeprowadzać nas popołudniem, na co oni się zgodzili. Widać, że zależy im na dobrej opinii, bo dostosowują się do potrzeb klientów.
Awatar użytkownika
Jowita
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:52

master-moving.pl opinie

Post autor: Jowita »

Mam podobne zdanie na temat http://master-moving.pl/. Jest to solidna firma, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Przeprowadzka przebiegła sprawnie i szybko mogliśmy zacząć rozpakowywanie się w nowym domu.
Awatar użytkownika
basia34
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:18

master-moving.pl opinie

Post autor: basia34 »

Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy do przeprowadzki własnej działalności, to tylko Master Moving. Można z nimi się dogadać i zaplanować przeprowadzkę nawet w dni wolne czy święta. Jest to wygodne, zwłaszcza dla osób, które pracują od poniedziałku do piątku.
Awatar użytkownika
alutka
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 22:47

master-moving.pl opinie

Post autor: alutka »

Nie mam dużego doświadczenia w kwestii przeprowadzek, ale mój brat niedawno korzystał z usług właśnie tej firmy http://master-moving.pl/. Był zadowolony, bo jako jedni z nielicznych zaproponowali dogodny termin i godzinę przeprowadzki. Myślę, że mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2019, 2:23

master-moving.pl opinie

Post autor: Paula »

Kilka tygodni temu wyprowadzałam się za granicę i miałam problem ze znalezieniem firmy przeprowadzkowej. W końcu koleżanka ze studiów poleciła mi Master Moving, bo jeżdżą też za granicę. Bardzo delikatnie obchodzili się z moimi rzeczami, a to jest ważne.
Awatar użytkownika
Kira
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2019, 14:20

master-moving.pl opinie

Post autor: Kira »

Nasza firma niedawno zmieniała siedzibę i skorzystaliśmy z usług http://master-moving.pl/, bo można się było z nimi umówić na wybrany przez nas termin. Nie było problemu, przeprowadzka przebiegła sprawnie, choć mieliśmy obawy, czy damy radę przewieźć wszystkie komputery bez żadnych strat. Udało się.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:50

master-moving.pl opinie

Post autor: Lena »

Jeżeli zależy ci na profesjonalnej, a przede wszystkim szybkiej przeprowadzce, to polecam usługi Master Moving. Jeżdżą też do Niemiec, a przeprowadzkami zajmują się od wielu lat, dlatego mają duże doświadczenie. Gdy ja się przeprowadzałam, to wszystko dokładnie zabezpieczyli, żeby nic się nie potłukło.
Awatar użytkownika
Basia25
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 20:47

master-moving.pl opinie

Post autor: Basia25 »

Ja z kolei polecę http://master-moving.pl/, ale w kwestii magazynowania. Sama wynajmuję u nich magazyn, ale o niewielkiej powierzchni. Choć mają też ogromne hale. Myślę, że to fajna opcja, zwłaszcza dla osób, które mają małe mieszkanie i nie posiadają piwnicy. Ceny nie są wysokie.
Awatar użytkownika
Linda
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 9:52

master-moving.pl opinie

Post autor: Linda »

Dwa lata temu przeprowadziłam się do Niemiec i wybrałam Master Moving, bo mają doświadczenie w tej kwestii. Oferują głównie przeprowadzki do Niemiec, więc znają trasę jak mało kto. Rzeczy zostały profesjonalnie zabezpieczone. Bardzo dobra firma.
Awatar użytkownika
Olya
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2020, 16:21

master-moving.pl opinie

Post autor: Olya »

Wiele osób chwali http://master-moving.pl/ i ja też nie będę inna. Pół roku temu wyjechałam do Niemiec, ale oni przewozili wszystkie moje rzeczy. Można się z nimi dogadać, są elastyczni i otwarci na propozycje. Czuć od nich duży profesjonalizm.
Awatar użytkownika
Renia
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2020, 10:43

master-moving.pl opinie

Post autor: Renia »

Podzielam wszystkie pozytywne opinie o Master Moving. Jakiś czas temu moja siostra przeprowadzała się do Niemiec i od razu do nich zadzwoniła. Szybko się dogadali na dogodny termin. Przeprowadzka przebiegła bez problemu, więc mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Grażka
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:52

master-moving.pl opinie

Post autor: Grażka »

Korzystałam z pomocy http://master-moving.pl/ i mogę ich polecić. Sprawnie zapakowali wszystkie rzeczy i przewieźli je bez problemu. Bałam się, że podczas transportu może coś się zniszczyć, ale wszystkie meble były odpowiednio zabezpieczone. Ode mnie mają wielki plus.
Awatar użytkownika
Bulinka
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 9:09

master-moving.pl opinie

Post autor: Bulinka »

Pół roku temu przeprowadzaliśmy się do Niemiec i szukaliśmy sprawdzonej firmy do przeprowadzki. Mieliśmy sporo rzeczy do przewiezienia, więc w grę wchodziła tylko doświadczona firma. Taką jest Master Moving. Wszystkie przedmioty zabezpieczyli i mimo że droga była długa, nic się nie zniszczyło.
Awatar użytkownika
Ozgi
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 9:11

master-moving.pl opinie

Post autor: Ozgi »

Firma http://master-moving.pl/ ma w ofercie różne usługi. Nie tylko zajmują się przeprowadzkami, ale też mają magazyny do wynajęcia. Fajne rozwiązanie, bo ktoś, kto nie ma w mieszkaniu składzika, może sobie taki wynająć za dobrą cenę. Korzystam z tego i polecam innym.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:45

master-moving.pl opinie

Post autor: Elka »

Rok temu też przeprowadzałam się do Niemiec i wybraliśmy Master Moving, bo wiele osób ich chwaliło. Rzeczywiście poważnie podeszli do swoich obowiązków. Dokładnie zabezpieczyli nasze rzeczy i przewieźli je w wybranym przez nas terminie. Takie podejście do klientów świadczy o ich profesjonalizmie.
Awatar użytkownika
Bunia
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:46

master-moving.pl opinie

Post autor: Bunia »

Ja akurat nie korzystałam z usługi przeprowadzki od https://master-moving.pl/, ale wynajmujemy od nich magazyn. Mają niezłe ceny, a magazyn można wynająć na długi czas, co jest bardzo wygodne. Fajne rozwiązanie, bo można wszystkie niepotrzebne rzeczy, których nie chcemy sprzedawać, trzymać w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Szara
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:39

master-moving.pl opinie

Post autor: Szara »

Pół roku temu przeprowadzaliśmy się do Berlina i przeczytaliśmy mnóstwo opinii o różnych firmach, ale w końcu zdecydowaliśmy się na Master Moving. Oni proponują profesjonalną przeprowadzkę do Niemiec, co było głównym atutem. Umówiłam się z nimi na konkrety termin i wszystko przebiegło bez problemu. Polecam ich.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 8:40

master-moving.pl opinie

Post autor: Lenka »

Na stronie http://master-moving.pl/ wyczytałam, że też mają magazyny do wynajęcia. Myślę, że to niezła opcja. Wiem, bo sama potrzebuję dodatkowego schowka na moje niepotrzebne na chwilę obecną rzeczy. Chyba do nich zadzwonię i zapytam o szczegóły, bo ich oferta nieźle wygląda.
Awatar użytkownika
Sylwana
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:26

master-moving.pl opinie

Post autor: Sylwana »

Niedawno przeprowadzałam się do innego miasta. Przeprowadzki zawsze są stresujące, dlatego, żeby ograniczyć stres, postanowiłam skorzystać z fachowej pomocy. Wynajęliśmy firmę Master Moving, bo mają dobre opinie. Po raz pierwszy przeprowadzka nie była tak stresująca jak zawsze. Bardzo profesjonalna firma, polecam ich.
Awatar użytkownika
barnaba88
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:33

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: barnaba88 »

Bardzo polecam firmę Master Moving z Krakowa - są terminowi, dotrzymują słowa, mają nowoczesną flotę samochodową i silnych pracowników, dzięki czemu sprawnie zorganizowali naszą przeprowadzkę z 3 piętra w kamienicy do domku jednorodzinnego pod Krakowem.
Awatar użytkownika
kira1996
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:21

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: kira1996 »

Profesjonalne podejście obsługi klienta, sprawna organizacja przeprowadzki, firma doświadczona. Pomagają nie tylko w przeniesieniu rzeczy, ale również w ich zapakowaniu i załadunku.
Awatar użytkownika
Irma86
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:01

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Irma86 »

Master Moving to dobry wybór! Pracownicy firmy bardzo mili, pomocni, polecam za atmosferę przy przeprowadzce, mimo ciężkiej pracy znaleźliśmy czas, żeby pożartować!
Awatar użytkownika
Jagoda-84
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2020, 6:11

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Jagoda-84 »

Pracownicy Master Moving przyjechali na czas, byli przygotowani do naszej przeprowadzki, zabrali niezbędne pudła, kartony, folie czy styropian do zabezpieczenia pakunków. Polecam!
Awatar użytkownika
beat
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2019, 15:23

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: beat »

Firma ok. Całkiem mili, wiedzą jak coś upchnąć, żeby nie potłuc.
Awatar użytkownika
irina-89
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, 10:18

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: irina-89 »

Mają duże doświadczenie, rzeczywiście potrafią tak zorganizować załadunek kartonów, żeby nie potłuc jakichś delikatnych rzeczy. Przeprowadzka zorganizowana z Master Moving przebiegła sprawnie.
Awatar użytkownika
Karolina_64
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:11

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Karolina_64 »

Firma godna polecenia, solidna, terminowa, z nowoczesnymi samochodami, przeprowadzka przebiegła pomyślnie.
Awatar użytkownika
Matylda79
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2019, 3:26

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Matylda79 »

Przeprowadzaliśmy się z mieszkania na Brackiej do Gotkowic, więc nic dziwnego, że skorzystaliśmy z pomocy Master Moving ;-) Mimo niewielkich potrzeb (mieliśmy kilka większych mebli i z 10 kartonów), potraktowali nas bardzo profesjonalnie. Zdarzało się, że ktoś odmawiał bo zlecenie było nieopłacalne...............
Awatar użytkownika
morzana
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2020, 5:29

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: morzana »

Solidna firma, organizują przeprowadzki nie tylko z Krakowa, ale również międzynarodowe. Mają niezbędne certyfikaty, zadbane, sprawne technicznie samochody.
Awatar użytkownika
Radosław_70
Posty: 24
Rejestracja: 29 mar 2019, 16:45

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Radosław_70 »

Firma w porządku, pomogli nam przeprowadzić się ze starego do nowego domu. Szybko, bezproblemowo. Mieli niezbędne pasy do transportu pianina i dużych mebli.

opel marimex zakopianka
Awatar użytkownika
Konrad-87
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 4:31

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Konrad-87 »

Master Moving to jedna z najlepszych firm przeprowadzkowych, już kilka razy zmienialiśmy lokalizację biura, po niemiłych doświadczeniach z inną firmą przeprowadzkową, znaleźliśmy Master Moving i od tamtej pory zawsze, gdy zachodzi konieczność zmiany - prosimy o pomoc właśnie tę firmę.
Awatar użytkownika
Rachela-88
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 15:38

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Rachela-88 »

Zorganizowali nam całą przeprowadzkę. Spakowali rzeczy, podpisali każdy karton, zabezpieczyli drogocenne przedmioty, firma godna zaufania i polecenia dalej!
Awatar użytkownika
Modest1988
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2019, 15:21

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Modest1988 »

Nie boją się wyzwań, nie straszne im kamienice bez windy z wąską klatką schodową, widać, że mają opanowane ruchy i sporo patentów na znoszenie i wnoszenie różnych dziwnych rzeczy :D
Awatar użytkownika
nira1987
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2019, 22:29

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: nira1987 »

Firma jak najbardziej w porządku, przybyli na czas, mieli przy sobie niezbędne rzeczy do przeprowadzki (taśmy, folie zabezpieczające), przeprowadzka udana, szybka i bezproblemowa!
Awatar użytkownika
radomira_86
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2020, 0:35

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: radomira_86 »

Firma Master Moving posiada duże zaplecze magazynowe, w którym można przechować rzeczy w różnych gabarytach.
Awatar użytkownika
Barnaba-76
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 21:03

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Barnaba-76 »

Jeśli szykuje wam się przeprowadzka, polecam zgłosić się do master-moving.pl. Profesjonalnie zajmą się waszym ładunkiem i przewiozą go z punktu A do punktu B bez uszkodzeń, co niestety zdarzało mi się w innych firmach przeprowadzkowych.
Awatar użytkownika
Dzemil
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:37

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Dzemil »

Przeprowadzka z https://master-moving.pl/ przebiegła bez problemów i zakłóceń. A przeprowadzałem się z jednego końca Polski na drugi. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
Awatar użytkownika
filomena
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:52

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: filomena »

Wiedzieliście, że organizują też przeprowadzki międzynarodowe? Skorzystałam z tej usługi przy przeprowadzce do Niemiec i bardzo sobie chwalę. Szybko i bez problemów.
Awatar użytkownika
Bogna
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2019, 22:47

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Bogna »

W Master Moving mają cały niezbędny sprzęt i akcesoria do przewożenia nawet najwrażliwszych ładunków, można im zaufać, nic nie ulegnie zniszczeniu. Terminowi i godni zaufania.
Awatar użytkownika
Ładysława_92
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 15:28

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Ładysława_92 »

Potrafią tak sprawnie zorganizować załadunek i wyładunek w miejscu docelowym, że nie pogniotą wam się nawet kartony ;) Bardzo bezpieczny transport nawet tych delikatnych pakunków.
Awatar użytkownika
strzeżymira-72
Posty: 2
Rejestracja: 08 lut 2020, 3:03

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: strzeżymira-72 »

Zanim skorzystałam z usług master-moving.pl, sprawdziłam opinie w sieci i teraz dołączam do zadowolonych klientów tej firmy. Przeprowadzka przebiegła naprawdę bez problemów, mieli dobre terminy i są bardzo elastyczni.
Awatar użytkownika
szejma
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2019, 7:24

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: szejma »

Miałam już negatywne doświadczenia z poniszczonymi meblami z inną firmą przeprowadzkową, ale na szczęście w Master Moving nie było tego problemu. Wszystko zostało bezpiecznie i na czas dowiezione na miejsce.
Awatar użytkownika
Najsława
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2019, 8:16

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Najsława »

Mi ta firma towarzyszyła przy przeprowadzce do Czech i pomimo dużego dystansu, wszystko przebiegło bezproblemowo, bez uszkodzeń.

cv marketing
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 23:19

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Maria »

A wiecie, że master-moving.pl ma też usługę magazynowania? Jeśli szukacie magazynu do wynajęcia w dobrej cenie, to warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
rozamunda1995
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2019, 17:45

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: rozamunda1995 »

Korzystałam z tej usługi właśnie w momencie przeprowadzki firmy i byłam bardzo zadowolona. Ceny były przystępne, a magazyn można wynająć na długi czas, więc z tym nie było problemu.
Awatar użytkownika
Balbina_88
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2020, 4:18

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Balbina_88 »

Ja miałam styczność z firmą Master Moving parę miesięcy temu w momencie mojej przeprowadzki i nie mogę narzekać. Nie chciałam decydować się na samodzielny transport, bo miałam sporo mebli do przewiezienia i tam po prostu bardziej się opłacało. Cały proces przebiegł naprawdę przyjemnie, więc mogę polecić.
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 4:57

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Agata »

Jeżeli chcecie oszczędzić sobie stresu związanego z przeprowadzką, to skontaktujcie się z master-moving.pl. Profesjonalnie zaopiekują się waszymi rzeczami, a wy będziecie mieli jeden element przeprowadzki z głowy. Bardzo polecam!
Awatar użytkownika
Erazm_91
Posty: 2
Rejestracja: 22 sty 2020, 19:59

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Erazm_91 »

Kiedy moja firma zmieniała siedzibę, znajomy polecił mi Master Moving i to był strzał w 10. Byli elastyczni i dostosowali się do godzin, które zaproponowałem, a były to godziny wieczorne, bo do 17 biuro u nas pracuje. Bardzo wygodna opcja.
Awatar użytkownika
Idzia96
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2020, 18:31

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Idzia96 »

Korzystałam z usługi transportowej w tej firmie, kiedy wyprowadzałam się poza granice kraju, bo mają w ofercie też przeprowadzki międzynarodowe. Bardzo przyjemny kontakt, meble przewiezione bez żadnych uszkodzeń i strat. Jeśli akurat szukacie, polecam.
Awatar użytkownika
Bogdana
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 3:21

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: Bogdana »

Zgadzam się, Master Moving to solidna firma. Jak najbardziej mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: kasiakowa06 »

mariola94 pisze: ↑04 lut 2020, 4:36 Mam bardzo dobrą opinię o Master Moving. Gdy przeprowadzałam się do Belgii, to skorzystałam z ich usług. Polecam to wszystkim, bo wszystkie przedmioty, meble czy talerze zostały odpowiednio zabezpieczone i nic nie zniszczyło się.
Jak dla mnie to tylko przeprowadzki z Kimbo - pianio było nietknięte! https://kimbo-transport.pl/oferta/transport-pianin/

Obrazek
sagros

Re: master-moving.pl opinie

Post autor: sagros »

W Wawie polecam Adexim. Wszystko załatwione w ekspresowym tempie, bez problemów, opóźnień czy uszkodzeń rzeczy. Wszystkie utrzymane w znakomitym stanie i właśnie na tym nam zależało. Swoje zrobiliśmy, nasz udział był minimalny, tak, jak tego chcieliśmy.
A jakie są wasze doświadczenia?
ODPOWIEDZ