Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Syśia

Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: Syśia »

Szukam urządzenia do liftingu twarzy. Otwieram gabinet kosmetyczny i większość urządzeń już posiadam, jednak nie potrafię się zdecydować na urządzenie do liftingu. Na rynku, takich urządzeń jest wiele, co nie ułatwia mi zadania. Mam nadzieje, że pomożecie mi w podjęciu odpowiedniego wyboru.
Gośia

Re: Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: Gośia »

Zdecydowanie polecam to urządzenie - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Qtera to moim zdaniem, jedno z najlepszych urządzeń do liftingu na rynku. Posiada bardzo dobrą specyfikacje oraz estetyczny wygląd. Miałam przyjemność pracować na nim przez jakiś czas i byłam bardzo zadowolona.
Baśka

Re: Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: Baśka »

Szczerze pisząc, to jeszcze nie słyszałam o tym urządzeniu. Muszę chyba nadrobić zaległości i spojrzeć na to urządzanie. Właśnie jestem w trakcie wymiany urządzeń w swoim gabinecie i jednym z nich jest urządzenie do liftingu. Na pewno zajrzę pod link, który podałaś.
Uśka

Re: Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: Uśka »

Baśka pisze: ↑18 sie 2021, 19:53 Szczerze pisząc, to jeszcze nie słyszałam o tym urządzeniu. Muszę chyba nadrobić zaległości i spojrzeć na to urządzanie. Właśnie jestem w trakcie wymiany urządzeń w swoim gabinecie i jednym z nich jest urządzenie do liftingu. Na pewno zajrzę pod link, który podałaś.
Dziwie się, że nie słyszałaś o Qtera. Moim zdaniem, jest to jedno z lepszych urządzeń tego typu, na rynku. Znam parę gabinetów kosmetycznych, które posiadają Qtere i w 100% wszystkie są zadowolone. Zdecydowanie powinnaś się nim zainteresować.
Kryśia

Re: Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: Kryśia »

Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i chyba już wiem, jakie urządzenie kupie do swojego gabinetu :D Ma wszystko co niezbędne. Świetne parametry oraz nowoczesny wygląd. Dodatkowo wraz z zakupem, można otrzymać darmowe szkolenie, a to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
emil
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2019, 21:07

Re: Lifting twarzy, jakie urządzenie do niego wybrać?

Post autor: emil »

Syśia pisze: ↑12 sie 2021, 11:42 Szukam urządzenia do liftingu twarzy. Otwieram gabinet kosmetyczny i większość urządzeń już posiadam, jednak nie potrafię się zdecydować na urządzenie do liftingu. Na rynku, takich urządzeń jest wiele, co nie ułatwia mi zadania. Mam nadzieje, że pomożecie mi w podjęciu odpowiedniego wyboru.
Pomyśl również nad programami, które pozwolą tobie łatwiej prowadzić gabinet. Może się przydać które pozwala np. przechowywanie dokumentacji medycznej
ODPOWIEDZ