gonzo.com.pl opinie

Polecane produkty, firmy, usługi, agencje.
Awatar użytkownika
Aaron1972
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2019, 10:20

gonzo.com.pl opinie

Post autor: Aaron1972 »

Możecie wypowiedzieć się o sklepie Gonzo? Muszę zamówić maskotkę reklamową na event, a oni mają dobrą ofertę i mam z nimi bardzo miły kontakt. Decydować się na zamówienie? Jak tam wasze doświadczenia z nimi?
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 4:57

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Agata »

Bardzo pozytywne ;) Śmiało zamawiaj, Gonzo to jedna z najlepszych firm zajmujących się takimi rzeczami w kraju. Robią maskotki reklamowe, zabawki pluszowe, misie - mają w tym naprawdę duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
Balbina_88
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2020, 4:18

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Balbina_88 »

Potwierdzam, jestem bardzo zadowolona ze swojego zamówienia od gonzo.com.pl. Robili mi większą ilość maskotek reklamowych. Klientom bardzo się spodobały, a cena nie była za wysoka.
Awatar użytkownika
Alina_76
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 19:51

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Alina_76 »

Chcieliśmy nieco ocieplić wizerunek firmy, więc zaprojektowaliśmy firmową maskotkę. Wykonanie maskotki powierzyliśmy firmie Gonzo i nie żałujemy :) Bardzo szybka realizacja i świetne wykonanie!
Awatar użytkownika
Natan
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 10:59

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Natan »

Potrzebowaliśmy nowego stroju reklamowego na targi, ponieważ poprzedni gdzieś zaginął. Miesiąc przed planowanymi targami! Zwróciliśmy się do firmy Gonzo, strój był jeszcze efektowniejszy niż poprzednia wersja. Realizacja błyskawiczna!
Awatar użytkownika
Ursyn84
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 14:06

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Ursyn84 »

Z firmą Gonzo współpracujemy już od dawna, zamawiamy u nich gadżety reklamowe dla klientów i maskotki. Ogromny plus za wysoką jakość i świetne wykonanie!
Awatar użytkownika
Barabasz
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2019, 2:59

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Barabasz »

Prowadzę agencję eventową i bardzo często współpracuję z firmą Gonzo. Ich stroje reklamowe są bardzo dużą atrakcją na każdej imprezie z udziałem dzieci.
Awatar użytkownika
Dzemil
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:37

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Dzemil »

W Gonzo zaprojektowali maskotkę dla mojej firmy. Towarzyszy nam już wiele lat, jest bardzo dobrej jakości i jej wzór się zupełnie nie starzeje. Jest cały czas aktualna. Pracownicy tej firmy od razu zrozumieli moje potrzeby i szybko osiągnęli zamierzony efekt.
Awatar użytkownika
Derwit
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 8:55

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Derwit »

Uratowali mnie z przed fuszerką konkurencyjnej firmy, która zrealizowała wadliwy projekt. W Gonzo bardzo szybko przeszyli kostiumy i dzięki temu zdążyliśmy ze wszystkim na czas.
Awatar użytkownika
niecisław
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 15:37

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: niecisław »

Polecam! Gonzo to doświadczona firma i robią świetne zabawki. Sama kiedyś zleciłam im wykonanie pluszaków na jakieś święto. Bardzo dobry kontakt z klientem, porządne wykonanie, szybka realizacja.

uzi militaria
Awatar użytkownika
Zygfryda1969
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 20:54

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Zygfryda1969 »

Mam z firmą Gonzo także dobre doświadczenia. Kilka razy zamawialiśmy u nich maskotki reklamowe. Na stronie http://gonzo.com.pl/ można zobaczyć jak to wygląda. Śliczne wyszły Obrazek I bardzo solidnie zrobione. Nie zapłaciliśmy dużo, a dostaliśmy wysokiej jakości gadżety, które faktycznie reklamują naszą firmę.
Awatar użytkownika
bogumil-81
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 13:36

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: bogumil-81 »

Gonzo to znana firma, która od wielu lat wykonuje specjalne maskotki firmowe i gadżety reklamowe. Wyróżnia ich przede wszystkim dokładność. Wszystkie elementy wykonują bardzo starannie. Polecam.
Awatar użytkownika
anzelma-64
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 20:37

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: anzelma-64 »

Jeżeli chcielibyście zamówić personalizowane pluszowe misie to w gonozo dostaniecie maskotki najwyższej jakości. Dzieci w naszym przedszkolu je uwielbiają.
Awatar użytkownika
Benigna78
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 0:34

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Benigna78 »

W kwestii strojów i maskotek reklamowych Gonzo nie ma sobie równych. Wszystkie zamówienia są realizowane bardzo starannie, z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Polecam
Awatar użytkownika
magnus-76
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 4:24

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: magnus-76 »

Sprzedają też inne gadżety reklamowe, które wykonują zgodnie z przesłanym rysunkiem lub wizualizacją. Wszystko realizują w umówionym terminie i dostawa zawsze na czas.
Awatar użytkownika
Sofroniusz-74
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 18:56

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Sofroniusz-74 »

Kupiliśmy pluszowe zabawki dla wszystkich dzieci w naszym przedszkolu jako prezent na mikołajki. Były bardzo zadowolone a maskotki były pięknie uszyte.
Awatar użytkownika
Waldemar
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 8:12

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Waldemar »

Polecam ich również jako firmę która szyje super maskotki reklamowe. Świetnie sprawdziły się na wszystkich imprezach z udziałem naszych klientów oraz ich dzieci.
Awatar użytkownika
Jadwiga1995
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 9:38

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Jadwiga1995 »

Firma korzysta tylko z najlepszych materiałów. Jakość ich produktów jest na bardzo wysokim poziomie.
Iśka

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Iśka »

Naprawdę warto zamówić. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju materiały reklamowe, gadżety reklamowe czy standy, to tylko z firmy Gonzo. Kontakt z firmą, jakość produktów, wszystko na plus.
Bożena

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Bożena »

Prowadzimy niedużą, rodzinną firmę, ale od lat już zamawiamy nasze standy reklamowe właśnie z Gonzo. Jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Dobre ceny i świetna jakość wykonania.
również

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: również »

My zamawialiśmy maskotki reklamowe i byliśmy bardzo zadowoleni. Na pewno jeszcze będziemy tego typu materiały zamawiać w tej firmie. Dobra jakość i dobre ceny.
Rewiż

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Rewiż »

Ciekawe, dobrze wykonane stroje reklamowe. Widać, że wszystkie szczegóły są dopracowane, stroje są przemyślane. Czas realizacji zamówienia - z góry ustalony, wiadomo na co należy się nastawić. Cały proces realizacji prawidłowy: dobry kontakt i przepływ informacji.
Ałba

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Ałba »

Współpracujemy z firmą Gonzo z powodzeniem od lat. Ostatnio okazało się, że w ich ofercie jest też odzież ochronna, która w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Również zamówiliśmy, dobra cena.
Ankaś

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Ankaś »

Kupiłam w tej firmie maskotki reklamowe, jestem bardzo zadowolona. Zarówno zw wzorów maskotek, jak i ich wykonania. Są dopracowane i po prostu ładne. Jestem zadowolona i na pewno powrócę z kolejnymi zamówieniami.
Freś

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Freś »

Od lat zamawiamy w Gonzo wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Ostatnio postawiliśmy na stroje reklamowe, jestem naprawdę ogromnie zadowolona z jakości wykończenia, materiałów. Ceny jak zawsze są przystępne. Szybka realizacja. .
Ikoża

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Ikoża »

Warto zaznaczyć, bo przecież w tym momencie jest to najważniejsza kwestia, że w ich ofercie w tym momencie są też artykuły ochronne, do tego w bardzo przystępnych cenach. My zamawiamy i chwalimy za jakość. .
Jałka

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Jałka »

Wykonują przepiękne maskotki reklamowe, współpracowaliśmy wcześniej z innymi firmami, ale Gonzo zdecydowanie wygrywa. Jakością i konkurencyjnymi cenami. .
Chałwa

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Chałwa »

W ofercie firmy Gonzo są też tak ważne w tym momencie - artykuły ochronne i to w naprawdę dobrej cenie. My, ze względu na rodzaj wykonywanej przez nas działalności musimy być wyposażeni w tego typu artykuły, cieszę się, że wszystko możemy zamówić właśnie u nich.
Roło

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Roło »

Ja też polecam. To firma z tradycjami, my zamawiamy i kupujemy u nich od lat. Głównie stroje reklamowe ale teraz, kiedy nie mamy możliwości wystawiania się na targach nieco mniej. Nadal zamawiamy gadżety reklamowe dla klientów, np. maskotki reklamowe.
Małgo

Re: gonzo.com.pl opinie

Post autor: Małgo »

W Gonzo pracują prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Powierzone im zadanie wykonują kompleksowo, od a do z. Od projektu, po wykonanie prototypu i gotowej maskotki reklamowej. Dziękuję Wam za polecenie tej firmy, wiem, że dobrze trafiłam. Zamawiałam u nich również nadruki reklamowe, również jakość bardzo dobra.
ODPOWIEDZ