Zwrot za pracę za granicą

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Antoni_67
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 21:44

Zwrot za pracę za granicą

Post autor: Antoni_67 »

Jak udało wam się szybko uzyskać zwrot podatku za pracę za granicą? Słyszałem, że warto w tej kwestii skonsultować się z BFA Poland. Korzystaliście z ich usług? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
aaron-68
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 17:50

Re: Zwrot za pracę za granicą

Post autor: aaron-68 »

Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się, że tak szybko uzyskam zwrot podatku z Austrii, ale zawdzięczam to właśnie ekspertom z BFA Poland. Nie można odmówić im wiedzy, doświadczenia czy kompleksowego podejścia. Super, polecam!
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Zwrot za pracę za granicą

Post autor: marian3 »

Z tymi podatkami nie zawsze jest prosta sprawa, warto się w razie wątpliwości doradzić księgowej. Nie polecam rozliczeń na własną rękę bo można potem mieć kłopoty. A gdzie pracowaliście za granicą i jak długo? Moja żona jest obecnie w Niemczech, pracuje jako opiekunka dla osób starszych. Naprawdę jest bardzo zadowolona, znalazła pracę dzięki pomocy https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . Wyjechała na 3 miesiące ale wydaje mi się, że pojedzie jeszcze raz na taki okres. Budujemy dom i dzięki tej pracy zarobi znacznie więcej jak u nas w kraju, mówi też że jest doceniana, szanowana, dobrze się jej tam pracuje.
ODPOWIEDZ