Zarządzanie flota samochodów w firmie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
ŚliwekTes

Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: ŚliwekTes »

Zastanawialiście się może nad wyborem dodatkowego wsparcia do zarządzania flotą samochodów w firmie. Macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat dobrych systemów, które mogą przełożyć się jednocześnie na ograniczenie wydatków i kontroli? Chętnie poznam zupełnie inne spostrzeżenie, może zmotywuje nas do kolejnych zmian :)
Rozeł

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Rozeł »

No to tutaj na pewno warto sprawdzić system Flotman jeżeli zależy Wam na lepszej organizacji, zwiększeniu efektywności pracy i jednocześnie dużych możliwościach rozwoju poprzez ograniczanie wydatków, ale i łatwiejsze zarządzanie kolejnymi zleceniami m.in poprzez integrację z giełdami zleceń TimoCom i Trans24, ale również planowanie tras, czy też kontrolę nad stanem technicznym i zużyciem paliwa.
Areź

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Areź »

Dobry temat i tutaj mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, ponieważ jeżeli chodzi o funkcjonalny i jednocześnie wydajny program do zarządzania flotą, ale również wpływaniem na ograniczanie wydatków to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście zwrócili uwagę na Flotman w przypadku których będziecie mogli liczyć na takie możliwości jak integracje z giełdami zleceń, lepsze planowanie tras, zarządzanie klientami, czy przejazdami. Mam nadzieję, że również u Was takie rozwiązanie będzie mogło przynieść realne korzyści dla biznesu związanego z transportem, czy rozwojem floty np. na wynajem.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: sefka »

Słuchajcie, zapiszcie sobie też namiar na wynajem samochodów Poznań - warto go po prostu mieć w kryzysowych sytuacjach. Ja nie raz potrzebowałam samochodu na już i tutaj właśnie comfortcar stanęło na wysokości zadania. Mają niskie ceny i dbają o zadowolenie klientów, także.. nie mam żadnych zastrzeżeń.
JanekEś

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: JanekEś »

Tutaj mogę się zgodzić, zarządzanie firmą transportową wymaga dużego zaangażowania dlatego właśnie trzeba się rozejrzeć za wsparciem technologicznym który może wam to wszystko ułatwić. A rozwiązania fajnie nam sie rozwijają i oby tylko tak dalej tym bardziej jeśli chcecie nadal rosnąć w siłę.
Sereś

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Sereś »

W mojej opinii akurat Flotman to dobry kierunek który pozwoli Wam efektywnie pracować i zarządzać flotą samochodową to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na tego typu wsparcie aby efektywnie pracować. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego biznesu. Poza tym mam nadzieję, że temat też jeszcze nam się tutaj rozwinie.
Seweś

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Seweś »

Muszę przyznać, że naprawdę ciekawie to wygląda z waszych wypowiedzi i mam nadzieję, że temat będzie się rozwijał i pojawi się jeszcze niejedna wskazówka z Waszej strony bo rzeczywiście coraz ciężej zarządza się flota i pracownikami tym bardziej przy tak duzej konkurencji która stale rosnie.
Rubęs

Re: Zarządzanie flota samochodów w firmie

Post autor: Rubęs »

Odnośnie transportu i jego rozwoju jak najbardziej flotman daje fajne możliwości dla biznesu transportowego, czy firm które mają w ofercie rozbudowaną ilość samochodów również na wynajem. Można porozmawiać sobie z ich obsługa i wszystkiego się dowiedzieć wcześniej oraz na jakie możliwości możecie liczyć!
ODPOWIEDZ