Wózek

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
spliła

Wózek

Post autor: spliła »

Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę? Ze względu że mam pierwszy zakup takiego produktu za bardzo nie wiem na co zwróci uwagę. Wiele piszą na blogach o regulacjach, blokadach, amortyzatorach czy różnego rodzaju kółkach. Jednak czy są elementy które lepiej posiadać aniżeli nie?

wentylacja mechaniczna z reku
Gała

Re: Wózek

Post autor: Gała »

Przede wszystkim powinien być solidny, na cały okres wózkowania, łatwo się składać i najlepiej aby nie był ciężki, a po złożeniu zajmował niewiele miejsca. Takie kryteria spełniają wózki marki Riko, więc warto poszukać swojego ideału w ich ofercie - ja wybrałam Basic Pastel <3
Aśka

Re: Wózek

Post autor: Aśka »

U mnie jest to stabilność konstrukcji, koła, miękkość i wyprofilowanie materacyka, łatwość w prowadzeniu i skręcaniu, waga wózka, cena, no i wygląd. To takie podstawowe kryteria. Teraz wiem, o czym mówię, bo jestem mamą półrocznego Krzysia, który w innym wózku, niż swoim - wózek od Coletto, kupiony online z ich outletu: https://outlet.coletto.pl/pl/c/Wozki-dzieciece/55 . On jest świetny pod każdym z wymiotnych przeze mnie kryteriów. Jest wygodny i dla mnie i dla synka, ten producenta ma same dobrej jakości produkty, a mój wózek jest jednym z nich, polecam.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: Wózek

Post autor: yustyna »

spliła pisze: ↑08 kwie 2021, 8:05 Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę?
Oczywiście ostateczny wybór wózka zależy od Twoich potrzeb i gustu, ale my bardzo zadowoleni jesteśmy z x-landera x-move. Wózek masywny, można nim pojechać na każdy teren. Nawet jak go postawisz na bardzo nierównym terenie nie wywróci się bo jest bardzo stabilny
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Wózek

Post autor: mczay »

Wybór wózka to odpowiedzialna decyzja, jeśli dobrze wybierzesz, będziesz mieć szansę używać wózka do końca wózkowania, a po tym czasie spokojnie sprzedać go innej mamie w idealnym stanie. Wybierając Riko Side na pewno tak będzie. Będziesz zadowolona z tego wózka - sama go mam i polecam.
wózek34

Re: Wózek

Post autor: wózek34 »

Na stronie możesz kupić wózek inwalidzki, skontaktuj się poprzez formularz na stronie gdzie możesz też otrzymać informacje o dofinansowaniu jak również możesz dopasować wózek jaki chcesz i z jakimi akcesoriami będziesz potrzebować. Dlatego wejdź na stronę Wózki inwalidzkie gdzie jest sporo opcji do wyboru, Dofinansowanie przez NFZ może być pomocne bo jest ono znaczące.
ODPOWIEDZ