Trudne sprawy kobiece

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Trudne sprawy kobiece

Post autor: falcia123 »

Wiele pytań, wiele odpowiedzi - miesiączka. Jak postępować, aby wszystko wyszło jak najlepiej? Najważniejsze to stosować się do pewnych zasad i w razie czego, szukać rozwiązań. Jeśli chcesz dowiedzieć się co nie co, na temat tamponów i ich aplikacji, zajrzyj na https://nastolatki.myob.pl/czy-latwiej- ... plikatorem :)
Awatar użytkownika
tablecia
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 10:43

Re: Trudne sprawy kobiece

Post autor: tablecia »

Ja tamponów nie lubie :D a właściwie to nawet nie musze ich używać bo przy tabletkach antykoncepcyjnych (vines) krwawienie mam tak skąpe ze dwa dni i z glowy :D
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: Trudne sprawy kobiece

Post autor: yustyna »

mnie też strasznie brzuch potrafi boleć w tym czasie
Awatar użytkownika
meliska
Posty: 82
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:50

Re: Trudne sprawy kobiece

Post autor: meliska »

Może masz endometriozę? Powinnaś się przebadać w szpitalu medicover, oni mają tam odpowiednie metody diagnostyczne endometriozy i specjalistów którzy doskonale znają tą chorobę i są w stanie przeprowadzać nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi
Awatar użytkownika
agsula
Posty: 36
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:29

Re: Trudne sprawy kobiece

Post autor: agsula »

miesiączka to zmora każdej kobiety, ja mam dosyć bolesne i to jest udręka, źle się czuję, boli mnie brzuch i wszystko drażni, dobrze że chociaż na ten ból znalazłam lekarstw i biore vemonis femi. Łączy dwa działania w jednej tabletce i jest bez recepty
ODPOWIEDZ