Terapia

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Bożena

Terapia

Post autor: Bożena »

Czy znacie ośrodek terapii uzależnień Forest? Moja znajoma szukała dobrego ośrodka terapii dla męża, który ma problemy z alkoholem. Opinie ma bardzo dobre ale chciałabym uzyskać jeszcze jakieś informacje od osób które się tam leczyły. Może ktoś z was pomoże?
pokój

Re: Terapia

Post autor: pokój »

Terapia oczywiście bardzo ważna jest. Bo jednak w przypadku jakiegokolwiek uzależnienia bez dobrego terapeuty nie obędzie się. Także zaczęłam sprawdzać do jakiego terapeuty warto zwrócić się w przypadku alkoholizmu. I tak okazało się, że jest ośrodek leczenia uzależnień Mental Relax w którym to znajdziemy takich terapeutów znających się na uzależnieniach jak nikt inny.
Tośka21

Re: Terapia

Post autor: Tośka21 »

Ja polecam https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ Szczerze mówiąc to nie zauważyłam zbyt dużej różnicy między wizytą stacjoraną, a wizytą online. Na pewno nie ma różnicy w zaangażowaniu psychiatry, bez problemu możemy też otrzymać zwolnienie czy receptę, a do tego przyjmują 7 dni w tygodniu, także moim zdaniem warto jest korzystać.
Władzia

Re: Terapia

Post autor: Władzia »

Moim zdaniem wartym polecenia leczeniem jest zaszycie alkoholowe. Esperal jest środkiem farmakologicznym, uwalniającym stopniowo swoją substancję aktywną do krwioobiegu Pacjenta. Wszywkę alkoholową warto włączyć na samym początku rozpoczęcia działań terapeutycznych, ponieważ środki farmakologiczne skutecznie odstraszają od sięgania po alkohol. Możesz polecić znajomej stronę https://esperallodz.com/, gdzie znajdzie wiele informacji na ten temat. Zabieg jest krótki, zajmuje około 30 minut.
ODPOWIEDZ