Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: Tadek33 »

Witam!
Jaki serwis samochodowy możecie polecić mi w Rzeszowie, jeśli chodzi o markę Fiata? Macie może dla mnie jakieś godne polecenia propozycje na które stawiacie od dawna. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: Sebek57 »

Ja korzystam z serwisu Auto Res i jak najbardziej mogę Wam polecić, jeżeli chodzi o pewny i bezpieczny serwisu autoryzowany w Rzeszowie. Przede wszystkim uczciwe podejście do potrzeb klienta, sprawna i dokładna diagnoza problemów oraz dotrzymanie terminów, jak i warunków wykonywanych napraw. Jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem, a stawiam na nich od ponad 2 lat.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: ArkadiuszM »

No i to jest propozycja jak najbardziej godna uwagi. Jeżeli chodzi o wybór dobrego salonu, jak i serwisu samochodowego dla Fiata, Hyundaia, czy Jeepa to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez salon Auto Res. Uczciwe podejście do potrzeb klienta, jasne warunki i jednocześnie zawsze chęć pomocy, jak tylko pojawiają się dodatkowe pytania oraz wątpliwości!
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: Tadek33 »

Super, dzięki wielkie za podpowiedzi. Na pewno wezmę sobie pod uwagę i czekam na dalszy rozwój tematu zanim podejmę ostateczną decyzję :)
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: Sebek57 »

Super, mamy nadzieję że nasze podpowiedzi okażą się przydatne i nie pożałujecie podjętych decyzji zakupowych. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie w pełni po Waszej myśli. Pozdrawiam serdecznie i czekamy teraz na Twoją wypowiedź!
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: ArkadiuszM »

Oczywiście nie ma za co i jak tylko podejmiesz decyzję to koniecznie dajcie znać jak to poszło i czy jesteście zadowoleni z podjętych decyzji serwisowych, a może też jakieś nowe auto uda Wam się u nich znaleźć :)
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: Sprawdzony serwis ASO Fiata w Rzeszowie

Post autor: OlekS »

Jeszcze ja dołączę się do wypowiedzi poprzedników i jak najbardziej mogę poprzeć tutaj wypowiedź odnośnie Auto Res. Stawiają na jakość, pełne wsparcie i uczciwe podejście do klienta bo co również ważne nie naciągają swoich klientów na dodatkowe wydatki. No i też aso działa w pełni rzetelnie :)
ODPOWIEDZ