Pralnia w Warszawie

Porady dla przedsiębiorców, pracodawców i wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą.
aguś000

Pralnia w Warszawie

Post autor: aguś000 »

Potrzebuję oddać płaszczyk do pralni i jest do bardzo kosztowna rzecz i boję się skorzystać z supermarketowych sieciówek. Z jaką pralnią macie dobre doświadczenia i możecie mi polecić?
sabiś9093

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: sabiś9093 »

Skąd jesteś? Jeśli Warszawa lub okolice to zadzwoń do nich https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Pralnia wodno-chemiczna na telefon. Mają doświadczenie w praniu różnych tkanin także spokojnie możesz do nich oddać. Dużym plusem jest to, że mogą odebrać pranie bezpośrednio od Ciebie z domu i odwieźć je po czyszczeniu. Oszczędzasz czas i nie narażasz się na podróże do pralni.
joluś000

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: joluś000 »

No to skoro tak polecasz, to koniecznie muszę sprawdzić tą pralnię, bo mam kilka rzeczy do większego czyszczenia. Zerknęłam na cennik i faktycznie ceny są bardzo atrakcyjne!
hanśa

Re: Pralnia w Warszawie

Post autor: hanśa »

Pralnia w warszawie? Jak tak to tylko usługi w https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-wilanow/ , moja odzież jest zawsze profesjonalnie wyczyszczona, pachnąca i odpowiednio wyprasowana. To dobra alternatywa dla osób starszych schorowanych, które też nie chcą już wychodzić z domu.
ODPOWIEDZ